Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi’nin harcadıkça puan ve anında hediyeler kazandıran müşteri sadakat kartı ACard’ın lansmanı ile başlayan kampanya kapsamında 4 Haziran-29 Ekim günleri arasında alışverişlerinde Anatolium Ankara’yı tercih eden A Card sahipleri kampanyaya katılım şansını elde etti. Toplam 270 bin 967 iştirakçinin olduğu kampanyanın çekilişi Milli Piyango İdaresi ve noter huzurunda gerçekleştirildi. Yapılan çekilişin talihlisi Ali Haydar Kırlangıç,  arabasının anahtarını Anatolium AVM Müdürü Yüksel Kocatürk’ ün elinden aldı.

Anatolium Ankara Genel Müdürü Yüksel Kocatürk, “Anatolium Ankara olarak sadık müşterilerimizi ödüllendirdiğimiz ve bir limit olmaksızın her alışverişin puan ve hediye kazandırdığı A Card’ ı cazip bir kampanyayla müşterilerimizle buluşturduk. Kampanyamızın talihlisi Ali Haydar Bey’ i tebrik ediyorum. Önümüzdeki günlerde yepyeni kampanyaları A Card sahipleriyle buluşturacağız ” dedi.

   
23.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 672 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss