Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi ile işbirliğine giden ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Halk Eğitim Kursları açıldı. Bu amaçla Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi’nin bir şubesi ArenaPark’ta hizmete girdi.

Halk Eğitim Kursları için ArenaPark’ın otopark katında dört adet özel derslikten oluşan ArenaPark AVM Eğitim Merkezi oluşturuldu. Merkezde iki aydır kayıt yapılıyor.

Genel ve mesleki eğitim verilecek
ArenaPark AVM Eğitim Merkezi’nde öğrencilere 1 yıl boyunca çeşitli branşlarda genel ve mesleki eğitim verileceğini söyleyen ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Hafta içi ve hafta sonu günün farklı saatlerinde yapılan kurslarda çini boyamadan dekoratif ahşap süslemeye, kemandan bağlamaya, yağlı boya resimden ebruya çeşitli dersler işleniyor” dedi.

Bu ay başlayan kurslara isteyen herkesin katılabileceğini belirten Erkoç, “Kurslar tamamen ücretsiz. Atakent halkının talepleri doğrultusunda ArenaPark AVM Eğitim Merkezi’ndeki kursların sayısı artırılabilecek” diye konuştu.

Muhsin Erkoç, ArenaPark AVM Eğitim Merkezi’nde verilen Halk Eğitim Kursları için ayrıntılı bilgiye http://www.arenaparkavm.com adresinden ya da 0212 697 47 77 numaralı telefondan ulaşılabileceğini belirtti.

Atakent’in yaşam merkezi
ArenaPark, zengin marka karmasının yanı sıra düzenlediği sosyal etkinlik ve kampanyalarla bir yıl gibi kısa bir sürede Küçükçekmece Atakent’in yaşam merkezi olmayı başardı. 100 mağazanın bulunduğu ArenaPark’ı her geçen gün artmakla birlikte hafta içi günde 20-22 bin, hafta sonuysa 30-35 bin kişi ziyaret ediyor. 

   
26.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 1044 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13385 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13397 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss