Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
'Nöromarketing’ satın alma eğilimlerimizi, beynimizin nasıl çalıştığını ve nasıl karar verdiğimizi ölçen ve açıklamaya çalışan ve son günlerde satış, pazarlama ve pazar araştırmaları alanında sıklıkla kullanılan yeni bir disiplin. Nöromarketing’in amacı müşterilerin tercihlerini anlamaya çalışmak ve bir ölçüde öngörmek.

Nöromarketing kavramının pazarlama dünyasına girmesi Patrick Renvoise tarafından 2002 yılında başlatılan çalışmalara dayanıyor. Patrick satış, pazarlama ve nörobilim konusunda detaylı araştırmalar yapıyor ve bu araştırmalar “Eski Beyne Satış Yapmak” adlı metodun temellerini oluşturuyor. Bu ise günümüzde Nöromarketing’in ilk modeli olarak tanınıyor.

Patrick’in çalışmaları Christophe Morin’in katılımıyla Nöromarketing adlı bir kitapta yayınlanıyor. Bu kitapta beynin nasıl karar verdiğini açıklayan teori oldukça ilginç ‘Kararlarımızı mantıklı ve düşünerek değil, duygularımızla veriyoruz. Satın alma kararlarını etkiyen en önemli merkez yalnızca duygularla harekete geçen “ilkel beyin” veya “sürüngen beyin” adını verdiğimiz bölge.

Nöromarketing kitabının yazarı ve nöromarketing alanında dünyanın ilk danışmanlık şirketi olan SalesBrain’in kurucusu Patrick Renvoise 28 Kasım’da İstanbul Taksim Nippon Hotel’de olacak, nöromarketing prensiplerinin pazarlama ve satış stratejilerimize nasıl uyarlayabileceğimiz ile ilgili bilgi ve deneyimlerini bir workshop’ta katılımcılarla paylaşacak.

Perakende Bilgi Evi yayınlarından http://www.perakende.org’un internet iletişim sponsoru, Mağaza ve Market dergilerinin ise medya sponsoru olarak destek verdiği bu toplantı, içerik açısından müşterinin nasıl karar verdiğini bilimsel olarak inceleyen dünya çapında tek workshop olma özelliğini taşıyor

   
26.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 820 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss