Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Adana Optimum Outlet’te “Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında bowling turnuvası düzenlendi. Çekişmeli geçen turnuvanın galibi yarışmaya Sarıçam ilçesinden katılan öğretmenler oldu. Adana Optimum’da düzenlenen turnuva büyük ilgi gördü.

Adana Optimum'daki turnuva 3 katta bulunan Playbowling oyun ve eğlence merkezinde gerçekleştirildi. Yarışmaya 11 okulun öğretmenleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı katıldı. Turnuvada konuşan Adana Optimum Outlet Müdür Yardımcısı Serbülent Tekinşen, “Öğretmenlik ölümsüz bir meslektir. Bir öğretmen çocuğu olmam, beni çok gururlandırıyor. Öğretmenlerimizi bu güzel günde Adana Optimum Outlet ailesi olarak eğlendirebildiysek, ne mutlu bize. Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü canı gönülden kutluyorum” dedi.

Turnuvada, Sarıçam Hacı Özcan Sinağ İlk Öğretim Okulu öğretmenleri Davut Uluçay, İsmail Yanardağ, Tülünay Erkan, Zafer Uğuz, Özge Polat birinci olurken, Yüreğir Sarıçam İlk Öğretim Okulu Öğretmenleri ikinci, Yüreğir Koza İlk Öğretim Okulu Öğretmenleri ise üçüncü oldu.

Serbülent Tekinşen tarafından kupa, madalya ve hediyeleri verilen öğretmenler, yorgunluk atıp eğlenmenin yanı sıra mesai arkadaşlarıyla keyifli anlar yaşadı.

   
28.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 956 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss