Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
“Öfkenizi kontrol edin, o sizi etmeden” konulu sohbet saat 16.00’da başlayacak. Öfkenin bireyler ve kurumlar üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla Performans Psikiyatri bünyesinde kurulan Türkiye'nin ilk öfke kliniği olan “Öfkesiz” ‘in kurucusu olan Kayhan Gürbüz; iş ve sosyal hayatımız da karşımıza çıkan öfkenin; kontrol edilmesi hakkında dinleyicileri bilgilendirecek.
Gürbüz; özel hayatta veya çalışma hayatında kişilerin ve stresin doğurduğu öfkenin nasıl kontrolsüz bir hal aldığına ve öfke kontrolünün ne zaman gerekli olduğa değinerek dinleyicilere öfke kontrolünün sağlanması ile ilgili öneriler paylaşacak.

Aralık ayında, yeni yıla özel konuları ile birbirinden değerli konukları ağırlayacak olan Agora Sohbetleri’nde; 7 Aralık Cuma günü Astroloji uzmanı Rezzan Kiraz, 14 Aralık Cuma günü televizyon yapımcısı Gönül Erkut, 21 Aralık “aşk doktoru” Mehmet Coşkundeniz ve 28 Aralık günü televizyonun sevilen yüzü Özgür Şef konuk olacak.

   
28.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 747 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13391 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13403 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss