Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Perakende Bilgi Evi yayınlarından http://www.perakende.org’un internet iletişim sponsoru, Mağaza ve Market dergilerinin ise medya sponsoru olarak destek verdiği Neuromarketing Workshop dün (28 Kasım) Taksim Nippon Otel’de gerçekleştirildi.

Dünyanın ilk neuromarketing danışmanlık şirketi SalesBrain’ın kurucusu Patrick Renvoise katılımcılara, pazarlama sürecinde kullanılan neuromarketing yöntemleri anlattı. Patrick Renvoise, dünyada pazarlama stratejilerini geliştirmek isteyen herkesin neuromarketing yöntemleri daha çok kullanmaya başlayacağının altını çizdi.

İlkel beyin “al” diyor
Tüketicilerin karar verme sürecini bilimsel olarak incelediklerini söyleyen Renvoise, beynin yaşadığı tarihsel süreci ve 3 beyni anlattı. Beynin yeni beyin, orta beyin ve ilkel beyinden oluştuğunu fakat önemli durumlarda karar vermeyi analitik düşünen yeni beynin değil de sadece 6 uyarana tepki veren 400-450 milyon yaşında olan eski beynin verdiğini söyledi.

Renvoise ilkel beyni etkileyen 6 uyaranı benmerkezcilik, zıtlık, duygusallık, kanıtlanır olmak, görsel uyarıcı ve başlangıç-son olarak açıkladı. Farklı sektörlerden birçok önemli kurumun katıldığı konferansta Renvoise, markalara “Sıkıntıyı teşhis edin”, “İddialarınızı farklılaştırın”, “Kazancı gösterin” ve “İlkel beyne iletin” aşamalarının altını çizdi.

Farklı mesajlar yaratın
Patrcik Renvoise, müşterilerin sıkıntısının, kararları üzerinde istekleri ve ihtiyaçlarından daha fazla etkiye sahip olduğunu bütün perakendecilerin bilmesi gerektiğini ifade etti. Mesajları farklılaştırmanın mutlak olduğunu dile getiren Renvoise “eğer benzersiz bir şey satmıyorsanız kullandığınız mesajlarla kendiniz kadar rakiplerinizi de satarsınız. Bu yüzden başarı için mutlaka eşsiz mesajlar oluşturun” dedi.

Müşterilerinizi mutlaka kazandıklarına inandırın diyen Renvoise katılımcıların sorularını da yanıtladı.

   
29.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 932 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss