Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Park Bornova, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bir dizi etkinlikle kutladı. Sadece öğretmenlere özel kapalı yapılan bowling turnuvasına tüm katılanlar eğlenceli saatler geçirdi. Birincinin bir hafta Bodrum tatili hediyesi kazandığı yarışmada İzmir Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği’ne mensup öğretmenler Park Bornova’nın sürpriz kutlama yemeğiyle de karşılaştı.  Müzik eşliğinde öğretmenlere verilen yemekte, Park Bornova yönetimi tarafından öğretmenler için oluşturulan hediye çekilişi ile herkes birbirinden özel hediyelere kavuştu.

Günün en büyük süprizi ise başöğretmen Atatürk’e benzerliğiyle dikkat çeken Göksel Kaya’nın salona girmesiyle yaşandı. Etkinliğe katılan öğretmenler, Kaya ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Kitap kampanyası amacına ulaştı
Park Bornova’da 17-25 Kasım günleri arasında Çocuk Kitapları ve Dünya Çocuk Hakları Haftası etkinliği çerçevesinde Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği nin “Evimiz” projesinde yer alan çocuklar için “Her Çocuğun Kitap Okumaya Hakkı Var” adında gerçekleşen bir bağış kampanyası yüzlerce anaokul öğrencilerinin katılımıyla amacına ulaştı.

Arma Kitap Cafe, Arke Kırtasiye, İzmir Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği ve Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği’nin hafta boyunca yer aldığı ve bağışlanan tüm kitapların, Evimiz Projesi’nin içinde yer alacak kütüphaneyi oluşturduğu bu özel etkinlik sona ererken Park Bornova yönetimi her katılımcı markaya teşekkür etmek için özel bir plaket verdi.

Tüm hafta boyunca sadece çocuklara yönelik özel etkinliklerin yer aldığı Park Bornova’da, birbirinden farklı atölye çalışmalarıyla çocuklar bilgilendi, eğlendi. Tüm çocukların neşe içinde katıldığı kampanya, Park Bornova’nın oluşturduğu  sosyal sorumluluk projelerinin şehrimiz için ne kadar önemli olduğunun da göstergesi oldu.  

   
29.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 1162 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss