Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Yeni yatırım projeleri arasında Gusto Home’un bulunduğunu söyleyen Gusto’nun Yönetim Kurulu Başkanı Pelin Mete, “Gusto olarak ev tekstili üretimini planlıyoruz. Mağazalarımızda corner olarak aksesuar, ev tekstil, küçük objeler, eve dair her şey olacak. Ayrıca mağazalarımızda Gusto’ya özel olarak hazırlattığımız parfüm çok talep görüyor, bu da Gusto Home’larda satışa sunulacak” dedi.


Gusto’nun şu anda 21 mağazaya ulaştığını belirten Mete, İstanbul’da 17, İzmir’de 3 ve Kıbrıs’ta bir mağazayla hizmet verdiklerini kaydetti. Mete, “Kısa bir süre içinde Ankara’ya da mağaza açacağız. Diğer illerden de yoğun bir talep var. Amacımız senede 6-7 mağaza açmak. 2013 yılında 6 yeni mağaza projemiz var, bu sayı daha da artabilir” diye konuştu.

"Butik çalışmayı seviyoruz"
Butik çalışmayı sevdiklerini söyleyen Mete, şöyle devam etti: “Çok hızlı büyüyüp, kaliteden ödün vermek istemiyoruz. Büyük bedene yönelik çalışıyoruz, üstelik küçük bedenden büyük bedene yani aynı koleksiyonu 36’dan 50’ye üretiyoruz. Bu da bize geniş bir müşteri profili sağlıyor. Hedef kitlemiz çalışan kadınlar. Büyük beden için ayrı bir koleksiyon hazırlamıyoruz. Yani küçük bedende olabilecek koleksiyonları büyük bedene taşıyoruz.”

e-ticarette de iddialı olduklarını anlatan Mete, “Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilir olmak önemli. Koşulsuz müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Canlı destek hattımızla tüm gün müşterilerle telefon bağlantısı yapıyoruz, her türlü problemlerini ve sorularını canlı olarak cevaplıyoruz” dedi.

Kaynak: Eylem Türk / Milliyet

   
30.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 2967 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss