Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türkiye’de 75 ilde 284 mağazasında tüketicileri teknoloji ile buluşturan Teknosa, gücüne güç katmaya devam ediyor. Kasım ayı itibarıyla Teknosa’nın KDV hariç satış gelirleri 2 milyar TL’yi aşarak 2012 yıl sonu hedeflerini şimdiden yakaladı.

Teknosa, Eylül 2012 itibarıyla 1,6 milyar TL ciro ve 33,4 milyon TL net kar açıklamış ve bu güçlü neticeler üzerine 2012 yılı sonu beklentilerini yukarı yönde revize ettiğini kamuoyuyla paylaşmıştı. Kasım neticeleri, yılsonu için 2 milyar 150 milyon TL – 2 milyar 250 milyon TL ciro, 45-47 milyon TL net kar olarak revize edilen beklentileri destekler nitelikte.

“2012 yılını liderliğimizi daha da güçlendirerek kapatıyoruz”
Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer, “2012 yılını liderliğimizi daha da güçlendirerek kapatıyoruz. Yaklaşan 2013 yılına güvenle, umutla bakıyoruz” dedi. Haluk Dinçer, yeni yıl için hedeflerin yüksek tutulduğunu aktararak, yeni mağazalara, teknolojiye, insan kaynağına yoğun yatırıma devam edeceklerini belirtti.

“Hedefimiz 5 yıl içinde yüzde 100 büyümek”
Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Teknosa’nın 2013 yılında sektör ortalaması üzerinde bir büyüme performansı göstermesini beklediklerini söyleyerek, “Tüketici elektroniği pazarındaki talep artışına paralel sektörün önümüzdeki dönemde de büyümeye devam edeceğini öngörüyoruz. Teknosa olarak 2013 yılında yine çift haneli büyüme rakamlarını yakalayacağımızı düşünüyoruz. Hedefimiz 5 yıl içinde yüzde 100 büyümek. Sektörde yaşanan büyümenin getirdiği rekabet ortamında yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Büyümemizi istikrarlı bir şekilde devam ettireceğiz” dedi.

Konsolidasyon döneminde liderliğimizi güçlendireceğiz
2013 yılında tüketicilere sunulan ürünlerde fayda ve fonksiyonelliğe önem veren ve bu tür ürünleri çeşitlendirebilen şirketlerin bir adım öne çıkacağını belirten Nane, oyuncu sayısının fazlalığı ve yaşanan yoğun rekabet ortamında yeni satın alma ve konsolidasyonların yaşanabileceğine dikkat çekerek, sözlerine şöyle devam etti: “Geçtiğimiz aylarda uluslararası bir yatırım şirketine satın alma fırsatlarını incelemesi için yetki verdik. Biz sektör lideri olarak ‘Satan varsa alırız’ diyoruz. Hedefimiz konsolidasyon döneminde pazar liderliğimizi daha da güçlendirmek.”

   
30.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 3048 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13378 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13390 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss