Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Basın ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Evim Sensin Galası keyifli anlara sahne oldu. Varlıbaş Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen basın söyleşisi sırasında Fahriye Evcen film ile ilgili çalışmalarından ve film hakkındaki tepkilerin çok olumlu olduğundan bahsederken, basın mensuplarınca sorulan sorulara samimiyetle cevaplar verdi.

Evim Sensin filmi Özel Gösterim öncesi herkese teşekkür eden Fahriye Evcen film sonrası Varlıbaş AVM’de gerçekleştirilen 1’inci Yöre Günleri etkinliği stantlarını gezdi. Özellikle kazaziye örnekleri dikkatini çeken Fahriye Evcen yapımının yaygın olarak devam edip etmediğini sordu. Trabzon hasırını bildiğini yalnız bu işi ilk defa gördüğünü ve beğendiğini belirtti.

Stantları gezerken kendisine Varlıbaş AVM Pazarlama Müdürü eşlik ederek son olarak Trabzon Vakfıkebir ekmeği ve tereyağını tatmasını önerdi. İlgiyle gezilen stantların sonunda bu lezzetin harika olduğunu belirten Fahriye Evcen daha sonra sadece Varlıbaş AVM’de bulunan Mustafa Kemal Atatürk standını ziyaret etti. Çok keyifli bir gala geçirdiğini ve en iyi şekilde ağırlandığını belirten ekip AVM’den ayrıldı.

   
30.11.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 4197 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss