Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Avrupa Birliği Komisyonu, İspanya krize ciddi bir ekonomik krize girmeden yardım edilmesi için yardım çağrısında bulundu. İspanyol bankalarının yaşadığı sıkıntıları hafifletmek için destek olması gerektiğinin altını çizen komisyon, durumun oldukça ciddi olduğunu ve yapılacakların kısa zamanda yapılmasının tüm Avrupa için önemli olduğunu vurguladı. Avrupa Birliği Ekonomi ve Mali İşler başkanı Olli Rehn ise İspanya tarafından yapılması gereken yapısal reformların yapıldığı gelecekte de yapılması gerektiğinin önemli bir konu olduğunu açıkladı. Rehn, İspanya için atılacak adımların kriz ihtimali yüksek olan diğer ülkeler için de geçerli olacağını ifade ederken, bu ülkeler arasında İtalya, Güney Kıbrıs, macaristan yer aldı.  Avrupa Birliğinin ortak parası olan Euro konusunda da açıklamalar yapan Rehn, hiçbir birlik üyesi ülkenin ortak para biriminden ayrılmaması gerektiği vurgusunda bulundu. Rehn "Para birimimiz gibi bankalar arasında da bir birlik olmalı, bu durum yaşadığımız talihsiz krizler için sağlam bir duvar oluşturabilir. Avrupa Birliği içinde bu destekleyici yardımlaşma birlik içindeki istikrarın güçlenmesine de katkı sunacaktır" dedi.

Bilindiği gibi Yunanistan da yaşanan büyük krizin ardından Euro bölgesini terketme tartışmları yaşanmış, bu tartışmaların ardından Birlik Üyesi Ülkelerden bu durumun AB ye zararı olacaği yönünde açıklamalar gelmişti. Özellikle Almanya Başbakanı Angela Merkel, birliğin dağılmaması için bu tartışmların artık sona ermesi gerektiği ve ortak para birimine devam edilmesi yönünde kararlar alınmasının herkes için kabul edilebilir bir sonuç olacağı açıklamları gelmişti.

   
30.05.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 710 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13349 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13361 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss