Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek memura yapılacak zammın 1 puan artmasının bütçeye zarar getirmemesi için çeşitli önlemeler almak zorunda olduklarını ve bunun yolunun da borçlanmaktan yada yeni vergilerden geçtiğini ifade etti. 2002 senesinden bugüne kadar memura yapılan zammın enflasyon artışının çok çok üzerinde olduğunun altını çizen Maliye Bakanı Şimşek, gelen tepkilern haksızca olduğunu vurguladı. Şimşek yaptığı açıklamada, bu maaş artışıyla bütçenin zorlanacağı için uzun vadede yapılması gereken şeyler olduğunu, bunun için de akla ilk gelenin borçlanma veya yeni bir vergilendirme biçiminin gelmesi olduğunu belirtti. 

Memurlar için düşünülen zammın 3+3 ten 4+4 e yükselmesi neticesinde 1 puanlık farkın olmasının böyle bir sonucu doğuracağını ama buna rağmen gelen tepkilere bir anlam veremediklerini ifade eden Maliye Bakanı, bütçenin açık vermesinin ülke için kötü olduğunu ve anlayış beklediklerini sözlerine ekledi. 10 senedir memurların aldıkları maaş zamlarının toplandığında yine 10 senelik enflasyon artışının toplamıyla karşılaştırıldığında çıkan sonuca bakılması gerektiğinin altını çizen Bakan Şimşek, memeurun o zamandan beridir aldığı zammın enflasyonun çok üzerinde olmasının, hükümet tarafından verilen zamların yeteleri olduğu hatta gereğinden çok imkanlar oluşturduğunu belirtti, Bakan Mehmet Şimşek yaptığı açıklamanın ardından olası açığı kapotmak için yeni vergiler veya borçlanma konularının gündeme gelebileceğini uzun vadeli bir bütçe istikrarı için bunun yapılması gerektiğini kaydetti.

   
31.05.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 760 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13408 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13420 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss