Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Denizbank hisseleri önceki haftaya göre 4 milyar değer kaybetti ve 8.7 milyara kadar düşüş gösterdi. Geçen hafta ise hisselerin değeri  12.7 oranı seviyesindeydi.Denizbank hisslerini alacağını açıklayan Sberbank, Denizbank ı almalarının an meselesi olduğunu söylediği için hisseler çok sert bir şekilde düşüş gösterdi. 

Denizbank tarafından daha önce yapılan açıklamalarda Dexia tarafından sahip olunan Denizbank hisselerinin satılacağı ve talip olan çok sayıda şirket olduğunun açıklanmasıyla şirketin değeri oldukça yükselmiş 19.10 seviyesine kadar çıkmıştı. Daha sonra ise Sberbanktan yapılan açıklamayla Denizbankı satın almak üzere olduklarına dair bir haber verilmişit. Bununla beraber hisselerin fiyatları durma eğilimine girmiş iki taraf arasında yapılan münhasırlık anlaşmasının ardından şu güne kadar ise 4 milyar lira civarında bir kayıp söz konusu oldu. Uzmanların bu satışla ilgili fiyatların bu kadar sert bir düşüş içine girmesiyle ilgili değerlendirmelerine göre ise Dexia tarafından alınacak hisselerin fiyatlarındaki belirsizliğin bu duruma neden olduğu yorumları yapıldı. Bugün medyada yer alan haberlere göre ön anlaşmanın 7-8 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacak olduğunun açıklanmasına rağmen değer kaybının sürdüğü görüldü. İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında Haziranın 7 ve 8 inde yapılacak anlaşmaya kadar seviyenin nasıl bir hal alacağıyla iglili tahminler devam ediyor. Denizbankın hisselerinin belirsizliğin ardından yükselmesi en fazla tahmin edilen sonuç.

   
01.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 690 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss