Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Ünilever markası Algida tarafından Konya da 46 futbol sahasına büyüklüğü kadar bir sahada kurulacak fabrikayla 100 milyon dolarlık yatırım yapacak. Enerji dostu olan tasarımıyla Algida nın bundan sonra açacağı tüm fabrikalarda kullanılacak olan tasarım, LEED ödülünün bu alandaki ilk sahibi olmasını da sağlayacak. Markanın yayılma alnları olarak ortadoğu, Afrika ve süt ve süt ürünlerinin yasak olduğu Avrupa yı da hedeflediği, bununla beraber işletmeden çok umutlu olunduğu açıklandı. Türkiye de Çorlu da üretim sahası bulunan Algida'nın dünyada 34 fabrikası bulunuyor. Çorlu daki tesis ise litre oranlarıyla dünyada en büyük fabrika olduğu biliniyor. Türkiye nin bu konudaki en uygun yatırım yeri olduğunu ifade eden uzmanlar, yeni tesisin oldukça çevreci ve kullanışlı bir işletme olması için benzersiz bir inşa aşamasında yapılacağını açıkladılar. 

Ünilever Türkiye Üst Yünetcisi İzzet Karaca törende yaptığı açıklamarda gelen sorular üzerine kredi derecelendirme kuruluşları ile ilgili son günlerde medyada çıkan haberlerle ilgilenmediklerini ve kararlarını9 bu kuruluşların fikirlerine göre vermediklerini kaydetti. Türkiye deki pazarın ve konjonktörün ne kadar önemli olduğunun farkında olduklarını ve bu avantajlar etrafında bir karar verdiklerini söyledi. Karaca, Türkiye nin son yıllarda bölgesinde artan bir güce sahip olduğunu ve açılmayı planladıkları Oratdoğu ve Afrika için bu siyasi iradenin oldukça önem arz ettiğini kaydetti. İzzet Karaca Türkiye ye kriz dönemlerinde de yatırım yaptıklarını ve bu potansiyeli uzun zamandır gözlemlediklerini vurguladı. Karaca Avrupa Birliği dışında kalan 16 ülkeye Türkiye den ihracat yaptıklarını belirterek, yeni yatırımlarla çok daha geniş bir alanı hedeflediklerini söylerek hem Afrika hem de Ortadoğu pazarını kastetti ve yapılan yatırımın sebeplerini açıkladı. Algida Türkiye deki ilk fabrikasını 1990 yılında faaliyete geçirmişti. Büyüyen bu pazarda daha fazla söz sahibi olmak isteyen şirket, uzun vadeli projelerin altına imza atmaya devam ediyor. 

   
03.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 711 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13405 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13417 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss