Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

TAV Havalimanları tarafından inşaası gerçekleştirilecek olan, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali temel atımı yapıldı. TAV İnşaat TAV Havalimanı tarafından daha önce aynı havalimanının yapımı üstlenilmiş ve 20 yıllık işletme hakkı alınmıştı. 610 milyon euroya mal olan yatırımın ardından dün de iç hatlar terminalinin temeli atılmış oldu. Türende çeşitli konuşmalar yapılırken, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, bütçeden bir para harcamadan böyle bir projeye imza atıldığını ve 2014 senesinden çok başka bir havalimanı görüleceğini Adnan Menderes Havalimanı nın çok daha geniş bir kapasiteye ulaştığını söyledi,. Bakan Binali Yıldırım, İzmir in çok önemli bir kent olduğunu böyle bir havalimanı na duyulan ihtiyacın yadsınamaz olduğu belirterek yapılan çalışmanın öneminden bahsetti.

Dış hatlar terminalinin Avrupa nın Çevreye En Duyarlı Havalimanı seçilen Adnan Menderes Havalimanı TAV tarafından işletmesi üstlenilmiş durumda.Törende söz alan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, İzmiri in layık olduğu bir havalimanına kavuştuğunu ve devamının geleceğini belirterek yapılan bu çalışmaların önemine dikkat çekti. Dış hatlarla uyumlu şekilde yapılacak olan iç hatlar terminalinin de modern ve oldukça gelişmiş bir teknolojiyle kullanıma ahzır hale geleceğini burada kazanının millet olacağını ifade etti. DHMİ Genel Müdürü Birdal, ülke ekonomisine 860 milyon euroluk bir katkı sağlandığını bunun da devletin kasasından para çıkmadan başarıldığını belirtti. Orhan Birdal, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım a da teşekkür etti. Birdal ayrıca yeni havalimanının son teknolojiyle donatıldığını kaydetti.

   
16.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 783 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13410 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13422 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss