Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Turizmde, geçen yıllara göre turist ziyaretinde görülen düşüş neticesinde yerli turiste olan ilgi artış gösterdi. Çeşitli nedenlerden dolayı azalan yabancı turist açığını yerli turistle kapatmaya çalışan şirketler, boş kalan yerlerin doldurulması için çeşitli promosyonlard a da bulunuyorlar. Uzmanların yaptıkları değerlendirmelere göre, İspanya nın da ilk kez bizden ucuz paket turlar gerçekleştirdiğini bununla beraber Yunanistan, Mısır ve Tunus un da benzer fiyat politikaları uygulamay başladıkları belirtildi. Fiyatların yükselmesinin tursit kaçırdığını açıklayan uzmanlara göre, haziran ayının sonuna kadar böyle sıkıntıların yaşanabileceğini ve bu açığı kapatmak isteyen otellerin yerli tursite yöneldiklerini bildiriyorlar. Arap Baharı nın etkisiyle turizmde de yaşanan etkinin sona ermesinin ardından nedenler arasında en önemlisinin yakın ülkelerdeki cazip seçenekler olduğu bildirildi. 

Organizasyon şirketleri de bu durumun Rusya dan gelecek olan turislerin durumuna göre şekileneceğini bu tür bir toparlanmanın olabileceği aksi halde ise yaşanan sıkıntının artabileceği vurgulandı. Oldukça cazip paket tur fiyatlarının olması rakiplerimizin tercih edilem oranını arttırıyor. Yaşanan krizlerin ardından hem Yunanistan hem de İspanya fiyatlarında düşüşe gitti ve bu da Türk turizmine eksi olarak yansıdı. Durumun çok daha sıkıntılı bir hal almasını istemeyen oteller yerli turist kapmak için tur şirketlerinin kapısını aşındırmaya başladı. Yerli turisti çekmeye çalışan firmalar, yaşanan boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışıyor. Gelecek senelerde bu gibi durumlar için ne tedbriler alınacağı ise yine sektör temsilcilerinin biraraya gelip sorunları masaya yaturmasıyla çözülebileceği konusunda uzmanlar hemfikir durumda.

   
17.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 670 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss