Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Ankara nın meşhur AVM si Ora, 400 milyon dolara mal olmuş ve içerisinde kapalı gösteri merkezinden fuara kadar çok çeşitli etkinlikler düzenlemeye uygun bir konseptle tasarlanmıştı. Yanlış zamanda açılmasının yanı sıra, mimari olarak hava koşullarıan uygun olmayan tasarım sonucu bir çok mağaza kapısına kilit vurdu. AVM nin gelecekteki akıbeti ise muhtemelen kapanacağı senaryosu üzerine kurulu. 

Uzmnaların görüşlerine bakıldığında alışveriş merkezinin uygun olmayan mimari yapısı nedeniyle hava şartlarına uyumsuz olarak tasarlandığı bunun yanında yanlış zamanda açıldığı için sıkıntılı günler yaşamasının normal olduğu vurgulanıyor. Yıllık 60 milyon dolarlık ciro yapmayı hedefleyen AVM, bir çok mağazanın kapanmasıyla zor günler geçiriyor. Sokak alışverişi temalı olarak yapıldığı belirtilen alışveriş merkezi iddialar doğruysa kışın açılarak yeterli doluluğu sağlayamadı ve mimari tasarım kurbanı oldu. İstanbul Ümraniye de bulunan Meydan AVM de bir çok yurtdışı mimari ödüle hak kazansa da dünya çapında bir tasarım firması tarafından tasarlansa da oldukça rüzgar alan yüksek bir bölgede ve çok kısıtlı sayıda kapalı alan imkanıyla tasarlandığı için ziyaretçilerine zor anlar yaşatıyor. Kışın alışverişe gelen müşterileri için yeterli alan bulunmayan AVM nin yanına inşa edilen Buyaka isimli AVM, kışın ziyaretçilere kapalı alan olanağı sağlayacak gibi görünüyor. Oldukça yüksek bütçelerle açılan AVM lerin mantıksız tasarımlar yüzünden hem mağaza sahiplerini hem de ziyaretçileri mağdur etmesi estetik kaygının ticaretin ve kullanışlı olma durumunun önüne geçiyor. Mevsimlik tasarımlar yapılacaksa da alışverişe uygun olmayan mevsimlerde AVM lerin kapanması saçma olacağından, kimsenin mağdur edilmemesi gerekiyor.

   
19.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 882 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13349 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13361 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss