Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

FED in Eski Başkanı olan Alan Greenspan, Amerika Birleşik Devletleri ne çeşitli eleştirilerde bulundu. Greenspan a göre Amerikan ülke ekonomisinin gereğinden çok daha ağır bir ilerleme gösterdiğini ve üzerindeki bu miskinliği atmasının vaktinin geldiğini söyledi. Eski FED Başkanı Alan Greenspan, Gayri Safi Yurtiçi Hasıla nın varlık üretimden yüzde 90 lık bir kısmının karşılandığını ve bunun da 20 yıldır böyle devam ettiğini kaydetti. Eski Başkan, geriye kalan bölümün ise geride olduğunun altını çizdi. Uzmanların genel olarak Amerika Birleşik Devletleri nin ekonomisiyle ilgili olarak yaptıkları tahminlerde büyüme tahminleriyle beraber istihdam tahminlerini de düşük tutuyor. Fed de yine bu tahminleri böyle görmeye devam ediyor.

Sadece ABD ile ilgili olarak konuşmayan Alan Greenspan dünyadaki genel ekonomik gidişatla ilgili de açıklamalarda bulundu. Greenspan, hem Amerikan bankalarının hem de dünyadaki bankaların risk alma fırsatlarını iyi değerlendirmesi gerektiğini ve bunun herkes için olumlu sonuçlar doğuracağını sözlerine ekledi. Amerikan kamuoyu ve uzmanlar tarafından yapılan yorumlarda da yine genel olarak ekonominin olması gerekenden çok daha hantallaştığı ve bunun sorun olduğu belirtiliyor. Dünyada Amerika ve Çin in oluşturduğu tsunamilerin etkisiyle ciddi ekonomik dalgalanmaların olduğu biliniyor. kamuoyu tarafından getirilen eleştirlerin ortak noktası ise küresel ekonomik krizin hissedildiği dünyada Amerika nın bu durumdan haddinden fazla etkilendiği yönünde. Eski Başkan Alan Greenspan bu konuya da değinerek ekonomik gidişatın rakamlarının çok ağır bir ilerleme göstermesinin ciddi sorun yaratabileceği için gerekli önlemlerin bir an evvel alınması gerekliliği üzerinde durdu.

   
22.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 878 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13385 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13397 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss