Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Malatya dan kalkan Türk jetinin Suriye tarafından düşürülmesinin ardından atılacak olan adımlarla ilgili görüşmeler devam ediyor. Başbakan Erdoğan ın muhalefet liderleriyle yaptığı görüşme sona ererken, toplantı öncesinde NATO nun olayla ilgili 4. madde kapsamında görüşme yapılması için Türkiye tarafından toplanması isteğiyle başvuru yaptığı haberi geldi. 4. madde herhangi bir nato ülkesine yapılacak saldırı hareketinde, birlik ülkelerinin beraber haraket etmesini kapsıyor. Davutoğlu tarafından basına yapılan açıklamaların ardından, düşen uçakla ilgili çeşitli bilgilere de ulaşıldı. Bununla beraber Şam ın İstanbul daki Büyükelçiliğine de yazılı olarak nota verildiği bilgisine ulaşıldı. Düşen uçakla ilgili arama çalışmalarının iki ülke tarafından birlikte devam ettiği açıklanırken düşen uçağın parçalarından bazılarının deniz yüzeyien vurduğu bildirildi. Henüz enkaz yada pilotlara ulaşılamazken, konuyla ilgili incelemelerin sürdüğü belirtildi, Konuyla ilgili uzmanlar ise vurulan uçağın Suriye tarafında düşmüş bile olsa uyarı yapmadan düşürülmesinin uluslararası teamüller açısından yanlış olduğu konusunda büyük oranda görüş birliğine varmış durumda.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu basına yaptığı açıklamada NATO ya Salı Günü yapılacak olan toplantıda bilgilendirmede bulunulacağını ifade etti. Davutoğlu niyetin ne olurs aolsun silah taşımayan bir askeri uçağın vurulmasının yanlış olduğunu, bu konuda gereken adımların atılacağını sözlerine ekledi. Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Suriye nin dezenformasyonda bulunduğunu belirtti ve kimse kapasitemizi sınayamaz şeklinde konuştu. Salı günü toplanacak olan NATO daki görüşmeler ve sonuçlarıyla ilgili çeşitli değerlenirmeler yapılırken, İngiltere den Türkiye nin yürütmekte olduğu süreci desteklediklerine dair bir açıklama geldi. Ahmet Davutoğlu muhattaplarımızla gerekenleri paylaştık şeklinde konuşurken, atılacak olana dımların Salı Günü nden sonra netleşeceği tahmin ediliyor.

   
24.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 656 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss