Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Çin Halk Cumhuriyeti aynı gün içerisinde hem uzaydan hem de okyanus dibinden aldığı önemli haberlerle dünyanın en önemli ülkelerinden biri olduğunu kanıtlamış oldu. 9 Gün önce uzaya Shenzhou-9 roketiyle gönderdiği astronotların uzay laboratuvarına ulaşması haberini aldığı gün, içerisinde insan bulunan bir denizlatıyla Pasifik Okyanus unda bulunan Mariana Çukuru nun 7000 metre derinliklerine kadar ulaşmayı başarmış oldu.  Üç denizcinin içerisinde yer aldığı denizaltından, uzaydaki laboratuvarlarına başarılı bir şekilde iniş yapan astronotlara tebrik mesajları geçildi. Çin böylece, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya Federasyonu nun ardından uzayda yer alan 3. ülke konumunu güçlendirdi. Bununla beraber Çin in sualtına da bir üs inşa etme fikrinde olduğu ve bu yönde önemli çalışamar başlandığı belitrildi. Aynı zamanda denizaltında petrol araması yapabilecek bir organizasyon içerisnde olunduğu ile ilgili de bilgiler gelmeye başladı. Böylece Çin in aynı gün içerisinde hem uzaydan hem de okyanusun derinliklerinden gelen iki önemli başarılı görev haberi yüzünü güldürmüş oldu. 

Çeşitli düşünce kuruluşları tarafından Çin in gelecekte çok daha önemli bir ülkeye dönüşeceği ve önemli başarılara imza atması için önünde engel bulunmadığı yorumları yapılıyor. 1992 senesinden beri Çin ekonomisine uzay yatırımlarının maliyeti ise 6.27 milyar dolar olarak hesaplandı. Çinli yetkililer ise bu iki başarının ardından yaptıkları açıklamalarla Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere bir çok büyük devleti kastederek göndermelede bulundu. Uzayda araştırma yapan ülkelerin yalnız molmayacağının altı çizilen açıklamalarda, Çin in de artık güçlü bir ülke haline geldiğinin tüm dünya tarafından bilinmesini istediklerini vurguladılar. Dünya ekonomisinde ise Çin in büyümedeki rekor seviyeleri konuşulmaya başlanmıştı. Ancak son oranlara ve 3 aylık periyodlara bakıldığında büyüme oranlarında azalma görülmüş ve bunun dünya ekonomilere yansımasının nasıl olacağı yönünde önemli değerlendirmeler yapılmıştı. Çin kamuoyu ise iki haberi de sevinçle karşılayıp gün boyu tv lerde görüntülerle desteklenmiş haberleri ekrana getirdiler.

   
26.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 934 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13405 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13417 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss