Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Birleşik Arap Emirlikleri Başkenti Abu Dabi de bulunan havalimanının yeni terminal binasının yapımı ihalesini TAV İnşaat kazandı. Havalimanı inşaatı konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan TAV İnşaat, 3 milyar dolar bedeli olan havalimanı inşaatının bitiminde 27 milyon yolcuya yıl boyunca hizmet verilmesi planlanıyor. Toplam 702 bin metrekare üzerine kurulacak olan yeni terminal, çeşitli teknolojik altyapıyla en modern havalimanlarından birisi olacak. Saatte 19 bin bagaj kapasitesi bulunacak olan havalimanı bunu, 22 ki,lometre bagaj bandı uzunluğu ile sağlayacak. Havaalanında 106 tane yolcu köprüsü bulunacak. İki pistin ortasına inşaa edilecek olan binanın yapılış amacına uygun olarak uçakların pistte çok az zaman geçirmesi öngörülüyor. TAV Grubu nun CEO su Sani Şener, Suudi Arabistan da Medine ve Cide de kazandıkları ihalelerden sonra bu ihalenin de kazanılmış olmasından duydukları mutluluğu ifade etti. Şener, 11 milyar dolarlık iş hacmine ulaştıklarını belirterek, ortaklarıyla beraber gerçekleştirecekleri bu projeyle de önemli bir başarının altına imza attıklarını vurguladı.

TAV İnşaat tarafından yapımı süren diğer terminaller arasında Katar ve Umman da bulunuyor. TAV tarafından teknolojik atyapının kullanıldığı havalimanı inşaatlarına Abu Dabi de eklenecek. Yeni terminal binası tasarım olarak Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir mimarlık şirketi tarafında tasarlanırken, tavan yüksekliğinin 52 metreye kadar varması ise ilginç mimari özellikler arasında yer alıyor. 225 bin metre kare çatı alanının yer alacağı bina, son teknolojide hazırlanmış binalardan olmaya aday. TAV Grup adına konuşan CEO Sani Şener, ülke adına da önemli bir iş çıkardıklarını bu açıdan da mutlu olduklarını söyleyerek, yapılan işin oldukça önemli bir prestiji de taşıdığını szölerine ekledi. Şener, inşaatlarının her alanında çok sayıda insanın emeği olduğunu ve bunu bütün çalışanlarıyla beraber başardıklarını ifade etti. TAV İnşaat uzun yıllardır önemli yapıları oluşturuyor ve önemli bir portföye de ulaşmış durumda. Dünyanın bu alanda 4. şirketi olan TAV, attığı adımlarla her geçen gün daha fazla yol katetmeye devam ediyor.

   
28.06.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 925 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13385 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13397 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss