Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Yunanistan ın Turizm Bakanı Olga Kefalogianni, Türkiye ile turizm konusunda yapılacak işbirliğinin oldukça önemli olduğunu bu nedenle bir rakip gibi değil, ortak olarak gördüğünü söyledi. Yunanistan da yapılan seçimlerin ardından henüz güvenoyu almamasına karşın ropörtajlar veren Bakan Kefalogianni, Türkiye den gelecek olan turistlere de kapılarının her zaman açık olduğunu ifade etti. Yunanistan ın içinde bulunduğu ekonomik kriz durumunun bir çözüme kavuşturulması için verilen uğraşlar henüz bir sonuç çıkarmış değil. Kabinenin tek kadın bakanı olarak dikkatleri çeken Olga Kefalogianni, turizmle ilgili Türkiye ile rakip olmadıklarını beraber işbirliği yaparak, her iki tarafın da ortak çıkarlarına katkı sağlanabileceğini kaydetti. 

Avrupa Birliği tarafından Shengen Vizesi nedeniyle engellenen Türk Turistler in bu sorundan kurtulmaları için çabalayacaklarını ve gerekli adımların atılması içni hazır olduklarını belirten Kefalogianni, dünyada Yunanistan ın durumu ile ilgili verilen imajın oldukça kötü olduğunu ama Türkiye tarafından bu tarz bir imaj yaralama haberlerini görmediklerini kaydetti. Yunanlı Bakan, Uzak ülke pazarlarını iki ülke beraber çalışma yaparak araştırabileceklerini, Lesbos Adası ndaki bir marina nın iki ülke ortak konsorsiyumu tarafından yapıldığını ve bunun işbirliği için önemli bir örnek olduğunu sözlerine ekledi. Yunanistan yakın zamanda gerçekleştirdiği genel seçimlerde Turizm Bakanı olarak kabinede yer alan tek kadın olan Kefalogianni, iki ülkenin beraber ortak iş yapmak ve rakip olmadan birlikte kazanmak varken, başka türlüsünün beklenemeyeceğini, konuyla ilgili çeşitli örneklerde yapılan işbirliği neticesinde iki ülkenin de kazandığını ifade etti. Yunanistan da yaşanan ekonomik krizin sonucunda Avrupa Birliği tarafında yaşanan, Euro Bölgesi nde kalma ile ilgili tartışmalar Yunan Basını nda oldukça geniş ölçekte yer almış ve ülke içinde de gündemin ilk sırasına oturmuştu. Euro Bölgesi nde kalınmalı diyen tarafa karşı, hayır drahmi ye dönmeliyiz diyen tarafın çekişmesi uzun zaman kamuoyunda tartışılmıştı. Seçimlerin ardından ise Avrupa Birliği nden beklenen tepkinin güven oylamasının ardından gelecek diye tahmin ediliyor. Birlik içinde ise Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa nın yeni Cumhurbaşkanı François Hollande arasında Eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy kadar yakın bir bağ kurulamadığı haberleri çıkıyor.

   
02.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 810 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13182 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13194 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss