Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Şike davası nedeniyle 1 senedir tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ın tahliye kararının ardından, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası nda işlem gören Fenerbahçe hisseleri tavanı görerek 61.00 lira oldu. Fakat daha sonra alınan cezalarla ilgili kafa karışıklığı yaşanması sonucu 2. seansta ani bir düşüşle 54.00 liraya kadar indi. Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ve diğer sanıklarla ilgili verilecek olan kararlar merakla beklenirken dün mahkeme tarafından alınan kararlarla cezalar kesin olmamamkla beraber belli olmuş oldu. Aziz Yıldırım a tutuklu bulunduğu süre gözönünde bulundurularak tahliye kararının çıkması, Fenerbahçe Hisseleri için oldukça olumlu olarak piyasaya yansırken, daha sonra verilen hükmün teknik ayrıntılarıyla ilgili kafa karışıklığı neticesinde hisselerde düşüş meydana geldi. Yargıtay sürecinde kesin hüküm olarak gerçekleşecek olan kararlar sonrası İstanbul Menkul Kıymetler Borsası nda yaşanan bu piyasa hareketlenmesi kısa sürmüş oldu. 

Mahkeme tarafından alınan kararlar sonucunda Aziz Yıldırıma toplamda 6 yıl 3 ay ceza verilirken, içeride kaldığı süre itibariyle de tahliye olmasına karar verildi. Mahkeme ayrıca Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım ın başkanlık yapmasına ve futbol maçlarında tribünde yer almasına yasaklama getirdi. Fakat bu yasaklama ve hükümlerin kesinleşmesi için gereken şey ise Yargıtay ın vereceği karara bağlı. Dün sabahtan itibaren sadece spor medyası değil tüm ülke medyasının ilk haber olarak canlı olarak takip ettiği şike davasında kararın açıklanmasının tahliye kararının ardından Fenerbahçe Taraftarı coşkulu bir sevinçle kutlamalar başladı. Başkanlarının tahliye olacağının duyulmasının ardından Metris Cezaevi önünde beklemeye başlayan kalabalık taraftar topluluğu zaman zaman trafiğin aksamasına neden oldu. Bir kaç gerginliğin olduğu olaylar büyümeden önlendi. Metris Cezaevi nden çıkan Aziz Yıldırım ise taraftarın gösterdiği ilgi nedeniyle zor dakikalar yaşadı. Kendisini almaya gelen aracın tepe penceresini kullanarak taraftarları selmalayan Yıldırım ın oldukça bitkin olduğu görüldü. Bu kararların ardından tüm sanıklar için artık Yargıtay sürecinde verilecek kararlar beklenmeye başlanmış oldu. Bu kararların kesinleşmesi için gereken Yargıtay kararının  ne kadar sürede alınacağı ile ilgili uzmanlar tarafından çeşitli görüşler dile getiriliyor.

   
03.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 796 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13392 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13404 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss