Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Suriye ile yaşanan krizin ardından sınırda yaşanan gerginliklerden sonra bu kez de yangın konusu gündeme geldi, Suriye de bulunana Lazkiye Şehri nde 4 farklı yerde çıkan yangının sınırı aşması üzerine Türk İtfaiyesi olaya müdehale etti. Antakya Orman işletmeleri Müdürü Mehmet Harbi, yaptığı açıklamada Suriye şehrinde başlayan yangının ülke sınırlarına ulaşması üzerine başlatılan söndürme çalışmalarının devam ettiğini ve son durum göz önüne alındığında 10 hektarlık alnın yandığını ifade etti. Harbi, yaptığı açıklamada rüzgarın yangını körüklemesi üzerine yayılmasına neden olduğunu belirterek bölgeye çok sayıda iş makinası ve helikopter sevkedildiğini kaydetti. Mehmet Harbi, Hatay ın ilçelerinin yanı sıra diğer illerden de takviye ekiplerin geldiğini ve yangını en kısa sürede söndürmek için ellerinden geleni yaptıklarını sözlerine ekledi. Son zamanlarda Süriye ile yaşanan uluslararası krizin ardından bölgede Türk jetleri sürekli olarak sınırda, ihlal olup olmadığı ile ilgili bilgi almak ve sınır ihlalinde hedeflerini vurmak için uçuşlar yapıyordu.

Yangının Suriye de çok daha büyük bir alanın kül olmasına neden olduğu bildirilirken, çatışmalardan kaynaklanan bir nedenle yangının başlamış olma ihtimali üzerinde duruluyor. Yangının büyük bir alanda etkili olduğu açıklanırken, sınırda yaşanan bu söndürme çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiği belirtildi. Suriye tarafından Türk jetinin düşürülmesi üzerine başlayan ve var olan gerginliğin çok daha üst boyuta ulaşmasına neden olan olayla ilgili son haberlerde iki pilotumuzun şehit olduğu ve naaşlarının denizin altından çıkarmak için çalışmalar başlandığı belirtildi. Uzun süredir devam eden arama çalışmalarına, Titanic Gemisi nin batığını bulup çıkaran Amerika Birleşik Devletleri nin sahip olduğu Nautilus isimli gemi de katılmıştı. Suriye deki yangının oldukça büyük olduğu ve 4 ayrı noktadan devam ettiği ve rüzgar tarafından daha da etkili hale geldiği için söndürme işlemlerinin zaman alabileceği belirtildi. Yapılan açıklamalara göre, iki ülke sınırında devam eden yangının söndürülmesi için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

   
04.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 830 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13353 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13365 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss