Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Ağustos ayı boyunca Türkiey-Ukrayna arasında vizesiz seyahate olanak sağlanıyor. İki ülkenin de büyükelçilik internet istelerinden yapılan açıklamalarda karşılıklı olarak yolculuklarda vize şartı aranmayacağı duyuruldu. 1 Ağustos tanm geçerli olmak üzere geçerli olacak kararın, bu seyahatler, ülkeler arasında gelişmekte olan hem iş hem de turizm ilişkilerinde ileriye dönük bir adım olması için alındığı açıklandı. Türk Hava Yolları da bir kampanya düzenleyerek, iki ülke arasındaki yolculuklarda ay boyunca devam eden seyahatlarde geçerli olmak üzere, İstanbul dan Ukrayna arası gidiş dönüş her şey dahil olmak üzere 179 Euro bedelli olacak. Biletlerin son alınma tarihinin 30 Temmuz olacağı ve 31 Ağustos sonuna kadar vizesiz yolculuklarda kullanılacağı belirtildi. İstanbul aktarmalı Ukrayna yolcuları da (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de dahil olmak üzere) 100 Euro fark ödeyerek bu kampanyadan yararlanabilecek. Türk Hava Yolları nın satış ofislerinde ve yetkili acenetlerde ise 10 Euro luk bir fark alınacak. 

Türkiye ve Ukrayna arasında son zamanlarda artan turizm ve iş ilişkileri nedeniye iki ülke arasında 1 ay boyunca gerçekleşecek vizesiz yolculuk dönemi başlayacak. 1 Ağustos ta başlayacak uçuşlarda, vize şartı aranmadan yolculuk yapılabilecek. hem Türkiye hem de Ukrayna büyükelçiliklerinin internet siteleri vasıtasıyla yaptığı açıklamada, ilişkileri her geçen gün iyiye giden ülkelerin arasındaki bağı arttırmak için gerçekleştirileceği ifade edildi. THY tarafından bu gelişmeler üzerine bir kampanyaya imza atılarak ülkeler arasında uçuş için herşey dahil bir paket hazırlandı. Buna göre istanbul dan Ukrayna ya gitmek isteyen bir kişi 179 Euro ödeyerek vizesiz olarak yolculuk edebilecek. İstanbul dan aktarmalarda ise KKTC de dahil olmak üzere 100 Euro luk bir farkla yine kampanyadan yararlanılabilecek. 31 Ağustos ta son bulacak olan uygulamanın diplomatik uzmanların yaptığı değerlenirmeye göre kalıcı olması için bir aylık dönemin deneme amaçlı da olduğu ve gidişata göre vizesiz yolculukların sürekli hale gelebilmesinin sağlanabileceği kaydedildi. 1 Ay sürecek olan bu sadece pasaportlu yolculuğun sürekli hale gelmesiyle, uzun zamandır devam eden ülkeler arası vizesiz seyahat çalışmalarına da katkı sağlayacağı bildirildi. Ukrayna daki kadın kuruluşları ise çeşitli protestolarla sürekli olarak Ukrayna ya fuhuş amaçlı gelenlerle ilgili protestolar düzenliyor ve dünyaca ünlü eylemlere imza atıyor.

   
12.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 755 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13398 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13410 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss