Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

İstanbul da son zamanlarda giitkçe artan trafik sorunu ile ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Salı Günü ne kadar köprülerden geçişin ücretsiz olacağını duyurdu. AK Parti Kocaeli İl Kongresi ne katılan Erdoğan, yaşanan trafik çilesi hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Konuşmasında trafikte yaşanan sorunlarla ilgili çeşitli hatalar olmuş olabileceğini ama 3 ay daha katlanılması gerektiğini belirten Erdoğan, köprülerden geçişin ücretsiz olmasıyla beraber ücret ödeme konusunda bekleme yaşanmamasına çalışacaklarını ifade etti. 2 Yıl sonra 3. Köprü nün de tamamlanacağını açıklayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim de Marmaray ın açılacağını, 2014 senesinde de Tüp Geçit in bitirleceğini kaydetti. Bu çalışmaları kendilerinin yaptığını vurgulayan Erdoğan, yaygara koparanlar olduğunu bildirdi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul da yaşanan trafik sorunuyla ilgili olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi nin tedbir amaçlı alacağı önlemlerle ilgili açıklamara oldukça yoğun eleştiriler gelmiş ve kamuoyunda oldukça tartışılmıştı. Açıklanan önlemlerin trafiği önleyemeyeceği eleştirilirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş sorunun kendisinden kaynaklanmadığını belirtmişti. 

Trafiğin artık işkence haline geldiği İstanbul da yaşanan son gelişmeler oldukça eleştirilmiş ve hem medya hem de soyal medyada geniş bir yer bulmuştu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Haliç Köprüsü üzerinde yapılan çalışmalar nedeniyle azalan şerit sayısı, trafiğin kilitlenmesine yol açmış ve tepkilere neden olmuştu. Başbakan Erdoğan ise konuyla ilgili AKP Kocaeli İl Kongresi ne katıldı ve konuşma yaptı. Erdoğan, Köprülerden geçiş ücretinin Salı Günü ne kadar alınmayacağını ve ücret öderken yaşanan süre kaybının azaltılmasını amaçladıklarını ifade etti. Trafiği rahatlatacak olan çözümler için az bir zamnın kaldığını kaydeden Başbakan Erdoğan, Marmaray ın 29 Ekim de sona ereceğini bununla beraber Tüp Geçit çalışmalarının da 2014 senesinde bitmiş olacağını bildirdi. 3. Köprü nün 2 sene sonra bitirildikten sonra trafiğin nefes alacağının altını çizen Başbakan, yaygara koparanlara kulak asılmaması gerektiğini sözlerine ekledi. Yaşanan sorunla ilgili çözüm önerileri gündeme gelmiş fakat bunun sorunu önlemekten oldukça uzak projeler olduğu için tepki çekmişti. Köprü trafiği bağlantı yollarına kadar çok yoğun bir kalabalığa da neden olduğu için Şehir de keşmekeşe neden olmuştu. Yine Karayolları Genel Müdürü nün çözüm olarak tatile çıkılması gerektiğini açıklaması da oldukça tepki alan diğer nedenlerdendi. 

   
14.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 794 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13353 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13365 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss