Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Ruhi Engin Özmen, İstanbul da bakımı devam eden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile ilgili çalışmalar nedeniyle artan trafik sorununun nakliyecilere zararının 3 ay için 10 Milyon Euro olduğunu ifade etti. Yeni uygulanmaya başlanan geçiş için ücret alınmaması için ise geç kalınmış bir karar değerlendirmesi yaptı. Özmen, nakliyeceilerden alınmayacak olan köprü geçiş ücretlerinin, trafik yüzünden edilen masrafın yanında devede kulak kalacağını kaydetti. Türkiye de halkın yaşanan trafik sorunu ile ilgili olarak faturayı sürekli tırlara kestiğini ama aslında bunun yanlış olduğunu söyledi. Akaryakıt fiyatlarında bir stabillik yakalanmasının bu sektörü için hayati önemde olduğunu belirten UND Başkanı Ruhi Engin Özmen, ihracat hedefine ulaşılmasının, lokomotif olan nakliye sektörünün iyileştirilmesi ile mümkün olacağını bildirdi. Trafikteki bekeleme süresinin en aza indirilmesini hedefleyen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından faaliyete geçen, Köptü geçişlerinde ücret ödenmemesi ile ilgili kararın 15 gün sonra alınmasına anlam veremedğini kaydeden Başkan Özmen, bu uygulamanın köprü geçiş maliyetine katkısının çok önemli olmadığını önemli olanın, trafikte yaşanan bekleme sorununun en aza indirilmesi gerektiğini belirtti. 

UND Başkanı Ruhi Engin Özmen tarafından yapılan açıklamalarda, son zamanlarda köprülerin bakıma alınması nedeniyle İstanbul da oldukça büyük bir sorun haline gelen trafiğin, sektörlerine verdiği zararın büyük olduğunu ifade etti. 500 Milyar Dolar lık ihracat hedefine ulaşılması için nakliye sektörüne de gereken değerin verilmesinin şart olduğunu kaydeden Başkan, lokomotif olarak nakliyenin olduğunu ve yapılacak iyileştirmelerin ülke ekonomisine katkı sağlayacağını sözlerine ekledi. Akaryakıt fiyatlarının değişiklik göstermesi ve artış eğiliminde olmasının kendileri için oldukça sorun oluşturduğunu bu konuda da hükümetten çeşitli adımlar beklediklerini vurguladı. Trafikte yaşanan sorunların tır lara kesiliyor olmasının haksızca olduğunu belirten Özmen, bütün suçun bizlere kesilmesi adilce değil diye konuştu. Geçtiğimiz günler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ın yaptığı açıklamar neticesinde trafikte çözüm ile ilgili eleştiriler gelmiş ve ardından Başbakan Erdoğan, köprülerden geçişte ücret alınmamasıyla yaşanan bekleme sorunun önüne bir nebze geçmeyi amaçlamıştı. Bu ücretsiz geçişin ise zarar olarak 40 Milyon civaraına denk geldiği bildirildi. 

   
18.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 805 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss