Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaray TV de katıldığı sohbet programında transferlerle ilgili analizlerde bulundu. Terim, transferde ilk bitirilmesi gereken oyuncunun Felipe Melo olduğunun altınız çizerek, futbolcunun bonservisinin 13 Milyon Euro dan 7 Milyon Euro ya kadar indirilmesine rağmen hala transferin gerçekleşmemesinin belirsizliğe neden olduğunu söyledi. Yönetime mesaj olarak algılanan açıklamalar arasında yapılacak transferlerle ilgili de değerlendirmeler yer aldı. Bu anlaşmanın artık 1 yada 2 gün içerisinde sonuçlanmasını bekledğini bir 15 gün daha beklenmemesi gerektiğini kaydetti. Galatasaray ın gündeminde olduğu konuşulan ve İngiliz Takımı Manchester United takımında forma giyen fakat forma şansı bulamayan Bulgar Oyuncu Berbatov la da ilgilenmediklerini belirtti. Fatih Terim her bölge için 2 oyuncu olmasını istediğini ifade ederken, 2 oyuncuya daha ihtiyacı olduğunu bildirdi. Galatasaray ile ilgili olarak yapılan rüya takım benzetmelerine de katılmadığını söyleyen Teknik Direktör Fatih Terim, rüya takım olmadıklarını çok çalışarak başarılı olmaya çalışacaklarını belirtti. Şampiyonlar Ligi Kupası nı almanın hiç kolay olmadığını kaydeden Galatasaray Teknik Direktörü, "Öyle olsaydı, Barcelona bus ene kupayı alırdı" şeklinde konuştu. 

Kulüplerin transfer haberleri hız kesmeden devam ederken, Galatasaray la ilgili son haberler birinci ağızdan geldi. Teknik Direktör Fatih Terim, 2 oyuncuya daha ihtiyacı olduğunu ve her mevkii için 2 oyuncu istedğini bildirdi. Genel olarak sorulan transferle ilgili sorulara, ilk yapılması gereken transferin Felipe Melo olduğunu söyleyerek, yönetime mesaj verdiği yorumlarına neden oldu. Bir kaç gün içinde anlaşmanın gerçekleşmesini umduğunu, 15 gün daha bu konu ile ilgili beklemenin gereksiz olacağını ifade etti. Felipe Melo nun takımda olmasını istediğini kaydeden Terim, ilk düşünülmesi gerekenin Melo olduğunu, bonservis ücretinde de 15 Milyon Euro dan indirim yapılarak 7 Milyon euro ya kadar inildiğini belirtti. Son günlerde ortaya atılan Berbatov transferine de açıklık getiren Terim, Manchester United de forma giyen Bulgar oyuncu ile ilgilenmediklerini ancak basında bu haberlerin neden yer aldığını anlayamadığını söyledi. Galatasaray TV de önemli değerlendirmelerde bulunan Galatasaray ın Hocası, rüya takım benzetmelerine de katılmadığını vurguladı. Çalışmadan bir yere gelinemeyeceğini, geçen sezon arasında 200 bin liraya Necati transferinin bittiğini, rakiplerin ise 20 Milyon Euro harcadığını söyledi. Terim in açıklamaları transferde ağır hareket eden yönetime şeklinde yorumlandı.

   
19.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 823 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss