Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü nün bakım çalışmalarını yapan işçilerle bir iftar yemeği yedi. Şantiyede yenen iftar yemeği sonrası açıklama yapan Bakan Yıldırım, FSM deki çalışmaların sona ereceği tarihle ilgili olarak, bitmesi planlanan tarihten çok daha önce bitirileceğini ifade etti. Ulaştırma Bakanı Yıldırım, 17 Eylül olarak hesaplanan çalışmaların bitiş tarihini öne çekeceklerini ve 30 Ağustos tarihinden önce köprü çilesinin sona ereceğini kaydetti. Konuyla ilgili gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Yıldırım, detaylı bilgiler verdi. Köprüdeki zeminde öncelikle asfaltın altındaki izolasyon malzemesinin kazındığını, daha sonra ise mastik asfaltın yerinden söküldüğünü belirtti. Öte yandan Avrupa Yakası tarafından Asya ya geçişlerde tüm şeritler bugünden geçerli olarak trafiğe açılacak. Asya dan geçişlerde ise trafik 2 şeritten akacak ve sıkıntı devam edecek. 

FSM de devame den bakım çalışmalarının aksatılmasının büyük zarar doğuracağının altınız çizen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, şeritlerin kapatılarak yapılan çalışmaların mecburi olduğunu ifade etti. Yıldırım yaptığı açıklamada; 17 Eylül tarihinde bütün bu bakım hizmetlerinin sona ereceğini açıklamalarına rağmen, 30 Ağustos tarihi itibariyle tüm bakım çalışmalarının sona ereceğini duyurdu. 17 Gün önceye çekilen bakım çalışmalarının bitirilme tarihi, trafik çilesinin azalmasına neden olacak. Uzun zamandır İstanbul da kilitlenen trafik, büyük bir sorun olarak vatandaşları canından bezdirmişti. Büyük tartışma konusu olan trafik, çeşitli sektörlerin de değişik açıklamalar yaparak, sıkıntının büyüklüğünü paylaştığı bir konu olmuştu. Bugün den itibaren ise Avrupa geçişleri tamamen trafiğe açılacak. Tüm şeritlerin açık olacağı bugün trafiğin biraz daha rahatlaması düşünülebilir. Ancak Asya dan geçişlerde, sadece 2 şerit kullanılacağı için, sorun büyüyecek. Ulaştırma Bakanı Yıldırım, bütün bu bakım çalışmalarının bitirilmesi için uğraştıklarını kaydetti. FSM deki iftara katılan Yıldırım, şantiyedeki işçilerle beraber iftar açmış oldu. Vatandaşın tepki gösterdiği durumla ilgili açıklamalardan sonra, erken tarihte bitirilecek olan bakım çalışmalarının, bir eksikliği ortaya çıkarıp, büyük bir soruna neden olup olamayacağı tartışmaları başlamış oldu.Şeritlerin hangi bölümden kapatılacağı tartışmaları da uzun süre gündemi meşgul etmişti.

   
27.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 838 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13410 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13422 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss