Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Türkiye genelinde yaşanan sıcak hava dalgası vatandaşları bunalttı. Ülke genelinde etkili olan sıcaklıklar, mevsim normallerinin oldukça üzerinde seyrediyor. Başkent Ankara ise bugün yapılan öçlümlere göre; son 86 senenin en yüksek seviyesine çıkarak rekor kırdı. Ölçüm sonuçları 1926 yılından beri en yüksek dereceyi yakalayan Ankara nın sıcaklığı 41 derece olarak ölçüldü. Meteoroloji tarafından alınan bilgilere göre önümüzdeki günlerde, ülke geneli itibariyle sıcaklıkların bir kaç derece düşmesini beklediklerini ifade etti. Vatandaşların Ramazan Ayı ile beraber yaşanan bu sıcak hava dalgasında oldukça zorlandığı görüldü. İstanbul da yine oldukça sıcak seyreden günler, sahillere akın eden insanların oluşmasını sağladı. Sıcak nedeniyel çeşitli illerde çalışanlara tatil izni verilirken, gelecek günlerde sıcaklıkların ne şekilde seyredeceği ise merak konusu oldu. Yetkililerin tüm Türkiye çapında yapılan ölçüm sonuçlarında yüksek dğerlere ulaşılması üzerine, vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Zorunda kalmadıkça özellikle öğle saatlerinde dışarıya çıkılmaması geektiğini tavsiye etti. 

Yaşanan bu sıcak hava dalgasının genellikle kalp damar ve tanbsiyon hastalarını etkiledği belirtilirken, yaşlılar ve çocukların da dikkat etmeleri gerektiği hatırlatıldı. Bir çok şehirde eriyen asfaltlar, durumun vehametini ortaya koydu. Güneş çarpması ve baygınlık olaylarının artmasının, havanın aşırı derecede ısınmasından kaynaklandığı belirtildi. Ankara da bugün öğle saatlerinde sıcaklığın 41 dereceyi görerek, 86 yıldan bu yana yaşanan en sıcak gün olmasına neden oldu. Ramazan ın bu kadar fazla ısınan havalara denk gelmesi ise vatandaşları zorluyor. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar, vatandaşları bunaltırken uzmanlar havalara dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili uyarılarına devam etti. Sıcaklıkların gelecek günlerde bir kaç derece de olsa düşeceği tahminleri üzerine, müjdeli bir haber verilmiş oldu. Özellikle hasatlığı bulounanların ve çocuklarla yaşlıların öğle saatlerinde kesinlikle sokağa çıkmaması uyarısı yapıldı. Yoğun ısınan havaya küresel ısınmanın neden olduğu biliniyor. Çin de ise son yılların en yüksek yağışının düştüğü bölgerinde ölü sayısı yüzlerle ifade ediliyor. iklim değişiklikleri tüm dünyada insanların hayatlarını etkilemey devam ediyor. Küresel ısınmanın önüne geçmek için uzamnların uyarılarına kulak vermemiz gerekiyor. 

   
27.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 657 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13392 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13404 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss