Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Türkiye Yıldızlar Milli Basketbol Takımı. 2012 Avrupa Şampiyonası Finali'nde karşı karşıya geldiği Fransa takımını 66-61 yenerek şampiyon oldu. Litvanya'da düzenlenen şampiyonada en değerli oyuncu olarak ise Okben Ulubay seçildi. Bugüne kadar yıldızlar kategorisinde 2 altın sahibi olan Türkiye daha önce 1977 ve 2005 senelerinde şampiyonluk yaşamıştı. Toplam madalya sayımız ise 8 olarak kayıtlara geçti. İl periyodun Milli Takımız lehine 16-19 sonuçlanmasının ardından, devreyi de 33-37 lik skorla kapattık. Üçüncü çeyrekte de sonuç değişmeyerek millilerimiz lehine 43-53 şeklinde sonuçlandı. Son periyod ise oldukça mücadeleli geçti ancak Yıldız Millilerimiz rakibini 66-61 yenerek altın madalyanın sahibi oldu. Basketbolda son yıllarda yaşadığımız başarıların ardından, daha önce de şampiyonluklar yaşayan yıldız tamımız bu sene Litvanya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası na fırtına gibi başladı ve yine öyle bitirdi. Rakibinin öne geçmesine ve insiyatif almasına izin vermeyen milli takımız, oldukça başarılı bir oyunun ardından sahadan galibiyetle ayrılmasını bildi. 

Sevinçli haberin geldiği Litvanya da yaşayan ve yakın bölgeden maç için gelen gurbetçilerimiz de bu büyük mutluluğa ortak oldu. Tezahüratlarla salonu ayaklandıran taraftarlarımız, uzunca bir süre milli takım için tezahüratta bulundu. Teknik adamlardan alınan yorumlara göre ise A milli takımın gelecekte iskeletini oluşturacak olan bu takımın başarısından dolayı mutlu olunması gerektiği ve geleceğin emin elelrde olduğu mesajı verildi. Şampiyonada en değerli oyuncu seçilen Okben Ulubay ise röportajında takımla beraber kazanır ya da kaybedersiniz, bu yüzden ben bu başarımı milli takıma armağan ediyorum şeklinde konuştu. Şampiyonluğu kazanan Yıldız Milli Takım oyuncularımızla yapılan röportajlarda, genel olarak kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve şampiyonanın en iyi ekibi olduklarını ifade ettiler. Çeşitli yabancı haber sitelerinin anında geçtiği haberlerdeki yorumlarda genel olarak gelecekte Türk Milli Takımı nın iskeletini oluşturacak olmalarıan vurgu yapılarak "Türk Milli Takımı nın geleceği" şeklinde görüş belirtildi. Son dakika olarak geçilen haberin detayları yarın tüm medyada geniş olarak yer alacak. Biz de Yıldız Milli Takımımızı yürekten tebrik ediyoruz.

   
29.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 756 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss