Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Milli Eğiitm Bakanı Ömer Dinçer, yaptığı açıklamada, üniversiteye girişte baraj puanının düşürülmesi ile ilgili tartışmaların ardından barajın bu sene kural değişikliğine uğramaması gerektiğini ifade etti. Kuralına göre oynanması gerekitğini kaydeden Bakan Dinçer, YÖK ün alacağı kararla ilgili bilgisinin bulunmadığını ama şahsi kanaatinin bu olduğunu söyledi. Milli Eğitim Bakanı Dinçer, bu konuyla ilgili hazırlıkların oluşması için biraz daha zaman ihtiyaç duyulduğunu ve bu kararın ani alınmasının sorun oluşturabileceğini bildirdi. Harçlarla ilgili bir soru gelmesi üzerine Bakan, konunun gelecek sene için yetiştirilme çalışmalarının devam ettiğini ve muhtemelen sneye harçların kaldıırlmış olarak devam edeceğini sözlerine ekledi. Taban puanların oluşturulmasıyla ilgili olarak da yine kişisel fikrinin gereken çalışmaların bitirilmesinin ardından yapılacak değişikliğin çok daha verimli olacağı yönünde olduğunu kaydetti. Bakan Ömer Dinçer öğretmenevinde düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşma sonrası kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. İlk olarak YÖK ün alacağı kararla ilgili soru üzerine değerlendirme yapan Bakan Dinçer, konunun aceleye gelemsinin hata oranını arttıracağını dolayısıyla da bu sene için baraj uygulamasının hali hazırda şekilde devam etmesinin uygun olacağının altını çizdi.

Diğer sorunun da harçlarla ilgili oloması üzerine, konuyla ilgili açıklamasında; bu konunun da seneye yetişeceğini, harçların kaldırılmasının gelecek yıldan itibaren gerçekleşeceğini ifade etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından harçların kalkacağı müjdesinin ardından haber bekleyen öğrencilere Bakan ın açıklaması gelecek sene yürülüğe girecek şeklinde oldu. Seneye harçların kaldırılacağı ve öğrencilerin çok daha rahat öğrenimlerine devame deceğini belirtti. Üniversiteye girişte taban puanların ne olacağı ve barajın ne kadar aşağı çekileceği ile ilgili konularda çekimser kalan Bakan Dinçer, bu meselelerin aceleye gelecek konular olmadığını ve üzerinde etraflıca düşünülmesinin çok daha uygun bir davranış olacağını kaydetti. Gelecek seneden itibaren yapılacak değişikliğin bu sene alınacak karardan çok daha olumlu olacağını ifade eden Dinçer, YÖK ten alacakları kararlarla ilgili bir bilginin ulaşmadığını, kendi fikirlerinin bağlayıcı olamdığını ve temennisinin bu yönde olduğunu vurguladı.

 

 

 

   
31.07.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 767 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13408 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13420 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss