Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Bir çok faaliyet,, firmaların planlamları neticesinde, çeşitli ihtiyaçlara karşılık vermeyi amaçlamaktadır. Çözüm ortaklığı sistemi ile herhangi bir harcama yapmadan veya belirli bir ücret karşılığında bir çok hizmetten yararlanılabilir. Verdiğiniz hizmetin bulunduğu sektör ile ilgili sağlayacağınız destek karşılığında, yakın yada farklı bir iş kolundan bir firmayla hizmetlerin değiş tokuş edilmesiyle bir harcama yapılmadan karşılıklı destek sağalabilir. Örneğin; bir reklamcılık firmasının, otomasyon konusunda hizmet veren bir firmayla yapacağı anlaşma çerçevesinde bütün otomasyon sistemlerinin montajı ve teknik servis desteği karşılığında bu firmaya reklam ve tanıtım hizmeti sağlaması bu konu ile ilgilidir. Yani iki taraf içinde mal veya hizmet takasının uygulanması gündeme gelmekte. Böyle bir karar alırken iki firma da ortak çıkarlar hususunda iyi bir hesaplama yapmalıdır. Sizin daha fazla mal veya hizmet karşılığında daha az karşılık alacak olmanız haliyle mantıksızca olacaktır. Çözüm ortaklığında tercih edileb kurumlarla uygun menfaat birlikteliklerinin yanında, kurumların ne kadar süredir piyasada olduğu, yaptığı işin kalitesi ve saygınlığı gibi konular da önemlidir.

Gittikçe yayılan bu çalışam sistemi, iki veya daha fazla firma arasında gerçekleşebilir. Bu firmaların en büyük avantajı, herhangi bir ödeme yapmadan veya nispeten çok daha az ödeme yaparak, zaten uygun maliyette olan ürün ve hizmetlerin karşılığında hizmet edinmesidir. Bu yöntem bir çok firma tarafından kullanılırken, 2 taraf için de kazançlı olması bakımından önemlidir. Firmaların maliyetlerini ve giderlerini azaltarak, satış hacmini arttırmak için her türlü metodu denediği günümüzde bu sistem de önemli bir fayda sağlamaktadır. çözüm ortaklığı yapacaksanız eğer, yukarıda dikka çektiğimiz konularda tercih yaparken bir kere daha düşünmelisiniz. Aksi halde kazançlı çıkmanız gereken takas ticaretinde zarar edebilir ve buna bağlı bir çok yeni sorunla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu konuda yapılacak görüşmelerde yönetici yetkisinde bir kişinin görüşemleri yapması da gereklidir. hem detayları çokd aha iyi hesaplamak hem de karşı taraf için ciddi bir muhattap olması gereken bir yoldur. Bu sistemi ilk defa denemeyi düşünüyorsanız internetten uygulamayla ilgili bilgi araştırmanız, konu ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi edinmeniz açısından yararlı olacaktır.

   
06.08.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 853 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13410 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13422 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss