Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Şirketler bir çok nedenden dolayı çalışanlarına bazı kurallar uygulayarak çeşitli yasaklar getirebilir. Çoğu yasalarda yer almayan yasaklar kimilerince yerinde bulunurken, kimileri için doğru değildir. Örneğin; bir çalışanın mesai saatleri dahilinde, internette takip ettiği siteler nedeniyle işini aksatması, sık görülen bir durumdur. Çeşitli sosyal ağlarda gezinti yapan, arkadaşlarıyla mesajlaşan hatta oyun oynayan çalışanlar, şirketler tarafından haliyle hoş karşılanmaz. Herkesi tek tek kontrol etmek ve bilgisayarının yanına gelip izlemek mümkün olmayacağı için, başka diğer yöntemler, bu konuda uygulanmaktadır. Bunlar, çeşitli yazılımlar yoluyla bir çok sitenin yasaklanması anlamını taşımaktadır. çeşitli programların bilgisayarlara yüklenmesi yoluyla, girilmesini istemedğiniz sitelerle irtibat kesilmiş olur. İşi çok daha ileriye götürüp, bilgisayarlara kurulan progrmalar vasitasıyla, masaüstlerinde olan biteni izleyen firmalar da vardır. Özel hayata oldukça ciddi manada saldırı olarak görülebilecek bu durum, dava açılması haline ciddi yaptımlara da neden olabilir.

Mesai saatleri, iş verimliliği açıısndan ne kadar dolu geçerse o kadar iyidir. Fakat birçok çalışan bu saatlerde çok çeşitli sitelerde zaman geçirmektedir. En fazla Facebook da zaman geçiren çalışanlar, daha sonra Twitter ve oyun sitelerinde geziniyor. İnternette zamanın su gibi aktığını deneyimlemişsinizdir. Mesai saatlerinde bir çalışanın bu tarz sitelerde vakit geçirmesi ciddi bir verimlilik kaybı anlamına gelir. Bunun yanında, yöneticinin de planlama eksikliği olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu konularda tahmin edilebilecek gereksiz zaman geçirme konusu ile ilgili en iyi önlem, çalışanlara verilecek olan ve süresi iş saatlerinde bir başka işle ilgilenmeyi mümkün kılmayan görevler, sorunun çözümünde etkili olabilir. İş olmamasından kaynaklanan, boş zamanın ise çok daha vahim bir durum olduğu rahatlıkla söylenebilir. Firmalar, ciddiyetleri ölçüsünde gelişirler ve yatrıımlarını arttırırlar. Bu gelişme de oldukça verimli iş saatleriyle mümkündür. İnternette çok fazla zaman geçirerek, mesai saatlerini heba eden çalışanların olduğu şirketlerde, gelecekle ilgili ciddi sorunlar vardır. Bu problemin çözümü için iplerin ele alınması ve yöneticinin şirketle ilişkisinin kesilmesi dahil bir çok metod denenebilir. Eğer durum bu şekilde devame diyorsa, şirketin gelecek planları yapması gereksiz olacaktır. 

   
09.08.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 795 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13408 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13420 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss