Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü, oldukça fazla sayıda kullanılan aynı pet şişenin oldukça zararlı olduğunu, bu açıdan bakıldığında damacanaların çok daha temiz olduğunu bildirdi. Bir damacananın 551 defa kullanılabilir olduğu hatırlatılırken, bir kez kullanılmış olan pet şişelerinin ise atılmasının gerektiği kaydedildi. Müdürlük, tüp satışıyla beraber yapılan su satışının tehlike arz ettiğini ve bu konuda dikkatli olunması gerekitğini bildirdi. Damacana suların uygun şartlarda satılmasının oldukça önemli olduğunun altınız çizen Müdürlük, aksi bir durumda çok ciddi sağlık sorunlarının yaşabaileceğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimlerde oldukça fazla sayıda su markasının numuneleri kirli çıkmıştı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise denetlemelerin devam edeceğini ve insan sağlığını tehdit eden kuruluşların ruhsatlarının iptal edilmesinin yanı sıra para cezaları da verileceğini ifade etmişti. Basında da geniş yer bulan haber üzerine çok sayıda vatandaş su aldığı firmasını değiştirmiş ve oldukça temkinli yaklaşmıştı. Zor durumda kanal su firmaları ise satışlarının düştüğünü ve insanların güvenlerini kaybettiğini söylemişti. 

Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü ise konuyla ilgili çeşitli açıklamların ardından, her gün sıklıkla kullanılan pet şişelerdeki sularında sağlığa zararlı olabileceğini, bu nedenle bir defa kullanımın ardından pet şişelerin atılmasının doğru bir yöntem olduğu bildirdi. Damacanalarda oldukça fazla sayıda kullanıma imkan bulunurken, nispeten küçük pet şişelerinde bu zararın oluşması, tekrar bir gündem konusu olacağa benziyor. Her gün kamuoyunda haberlerine rastladığımız suların kirli olup olmadığıyla ilgili endişelerin süreceği tahmin ediliyor. İnsanların bir numaralı içeceği olan su, özellikle yaz aylarında çok fazla miktarda tüketime ulaşıyor. Her gün litrelerce tükettiğimiz suyun, sağlığa zararlı hale gelmesi ise, başta böbrek olmak üzere çeşitli hastalıklara neden olma ihtimali var. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı tarafından kirli numune sonuçları çıkan firmaların ürünlerininden hareketle, damacana su aldığınız markaya da dikkat ediniz. Her gün tükettiğimiz suyun sağlığımızı olumsuz etkilemesi hem bize hem de çocuklarımıza zarar veriyor.

 

 

 

   
10.08.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 892 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss