Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı, bayramda çok yoğun bilet talebi nedeniyle, vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları hafifletmek amacıyla, D2 belgesi sahibi olan araçların, D1 belgeli otobüs şirketleriyle beraber sözleşme imzalayarak yolcu taşımalarının sağlanması gündemde. 17 Ağustos tarihinden geçerli olmak üzere 1 hafta boyunca devam edecek olan uygulama, bayramdaki yoğunluğun önlenmesi amacıyla yapılıyor. Bu konu dışında korsan taşımacılık yapmaya çalışacaklar olacağını da belirten uzmanlar, vatandaşları kayıtlı otobüs firmalarını kullanmaları konusunda uyardı. Vatandaşların her sene bilet sorunu yaşaması nedeniyle, bayramda 1 hafta boyunca geçerli olacak yeni sistem, çok daha fazla yolcu taşınması için gerçekleştiriliyor. Bilet fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmayacağı ifade edilirken, vatandaşlar; ucuz bilet sağlayan yerlere güvenmemesi ve korsan firma olma ihtimalinin büyük olduğu konusunda uyarıldı. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, uygulamanın, her sene bayramlarda yaşanan bilet bulamama sorununu çözmesi amacıyla hayata geçirileceğini, herkesin sevdikleriyle biraraya gelme imkanının olması gerektiğini kaydetti.

Bakan Yıldırım, bu, gerçekleşen sözleşme neticesinde, bilet sorununun ortadan kalması gerektiğini, bu amaçla bütün bu faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. 17 Ağustos ve 24 Ağustos arasındaki tarihlerde gerçekleşecek olan taşımalar, 1 hafta boyunca sürecek ve herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için önlem alınacak. Diğer yandan sadece sevdiklerini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar yolculuk etmeyecek. 1 Haftalık bayram tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, tatil için de çeşitli rezervasyonlarda bulunacak. Bayram tatilini böyle bir fırsata çevirmek isteyenler, büyük çoğunlukla güneye inerek, burada tatil yapacak. Ramazan nedeniyle tatile çıkamamış olan çok sayıda vatandaşın da bu tatili kullanarak, senenin yorgunluğunu atmaya çalışacağı biliniyor. Otel rezervasyonlarındaki artışın da bunun kanıtı olduğunu söyleyen uzmanlar, bu bir hafta içerisinde oldukça yoğun bir turizm hareketliliği yaşanacağını belirtti. 

 

   
12.08.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 861 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13391 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13403 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss