Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Enerji ve Tabi Kaynaklar Baknı Taner Yıldız, Türkiye de bulunan maden çeşidinin oldukça fazla olduğunu ve 75 maden çeşidiyle, dünyanın en önemli ülkelerinden olduğumuzu ifade etti. Piysadaki işlerlik durumuna göre; 90 taneye yakın olmak üzere maden çeşidinin 75 tanesinin Türkiye de var olduğunu kaydetti. Ülke gelirlerine olan katkısı düşünüldüğünde oldukça önemli olan bu kaynakların ihracatının altt yapsının hazırlandığını ve değerlendirme yapacaklarını belirtti. Yozgat İlçesi olan Sorgun da bulunan uranyum rezervinin 5 bin ton dolayında olduğunun altını çizen Bakan Yıldız, nunun oldukça değerli bir maden olduğunu ve bu rezervind e oldukça büyük bir rezerv olduğunu sözlerine ekledi. Maden sektörü ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini ve ihracat için yoğun çalışamların devam ettiğini belirtti.

Enerji Bakanı Taner Yıldız yaptığı açıklamalarda, uranyum madeninin büyük bir rezerv olarak Türkiye de bulunduğunu ve bu kaynağın değerlendirilmesi için her türlü çalışmanın yapılacağını söyledi. Yıldız. enerji kaleminin ihracatta oldukça fazla yer tutması için gayretlerinin olduğunu ve devame deceğini bildirerek, gelecekle ilgili de umutlu konuştu. Gelecek günlerde yeni planlamalar ve projelerle tekrar bir atılım yapmak istediklerini kaydederek, bu çalışmaların ardından ülke gelirlerinde artış meydana getirmek istediklerini vurguladı. 

   
12.08.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 754 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13351 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13363 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss