Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türk pop müziği sanatçısı, besteci, söz yazarı Soner Sarıkabadayı 22 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Palm City Mersin AVM’de sahne alacak. Çocukluk ve gençlik yıllarını Mersin’de geçiren ünlü sanatçı, Palm City Mersin’deki konseriyle ilk kez Mersinlilerle buluşacak.

Sanatçı alışveriş merkezindeki konserinde sevilen parçalarını ve son albümü 2012 Trio’dan da şarkılar seslendirecek. Soner Sarıkabadayı, konserde seslendireceği kendi şarkılarının yanı sıra Demet Akalın, Murat Boz, Sertap Erener ve Murat Dalkılıç gibi Türk Pop Müziği’nin ünlü sanatçılarına verdiği unutulmaz parçaları da Mersinliler ile birlikte söyleyecek.

Dört yaşındayken ailesi ile birlikte Mersin’e gelen Soner Sarıkabadayı, İstanbul’da üniversite serüveni başlayana kadar Mersin’de yaşadı. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okurken gitar dersleri almaya başlayan Sarıkabadayı, üniversite sınavına tekrar girerek aynı üniversitenin Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı.

2001 yılında “Kara” adlı ilk albümü çıkaran sanatçı, sırasıyla Buz, Pas, Sadem, Seveni Arıyorum, İtiraz ve Tuzlu Su adlı albümlere imza attı. Sevilen sanatçı bu yıl da 2012 Trio albümü ile müzikseverlerle buluştu. 

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 744 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss