Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
49.8 milyar dolarlık mal varlığıyla dünyanın en zengin 3’üncü kişisi Amancio Ortega’nın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı şirketin ilk 6 aylık dönemde 893.5 milyon euro kâr açıklaması bekleniyordu. Inditex tarafından yapılan açıklamada, gelişmekte olan ülke pazarlarında elde edilen büyümenin yanı sıra internet üzerinden yapılan satışların da elde edilen bu başarıda büyük pay sahibi olduğu kaydedildi.

Türkiye’nin de aralarında olduğu tüm dünyada 85 ülkede faaliyet gösteren şirket, Avrupa’da yaşanılan borç krizine yenilmemek adına, Çin gibi gelişmekte olan pazarlara yöneldi. Temmuz’da sona eren 6 aylık süreçte 166 mağaza açan Inditex, böylece toplam mağaza sayısını 5 bin 693’e ulaştırdı. Şirketin yüzde 17 artarak 7.24 milyar euro’ya ulaşan satışlarının yüzde 34’ünün Avrupa dışındaki pazarlarda gerçekleştirildiği ifade edildi.

Zara’nın internet üzerinden satış ağına 5 Eylül’de Çin’i de dahil eden Inditex’in, ABD pazarında Zara Home ve Massimo Dutti’nin internet üzerinden satışlarına önümüzdeki ay başlamayı hedeflediği belirtildi. Toplam 18 pazarda internet üzerinden satış gerçekleştiren Inditex’de istihdam edenlerin sayısı da 112 bin 468’e ulaştı. Geçen yılın ilk 6 ayının sonunda bu rakam 103 bin 201’di.

Kaynak: Vatan

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 642 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13167 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13179 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss