Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Kristal Kola, 200 mililitrelik pet şişelerde pazara sunulan çilek, vişne, şeftali, limonata mandalina gibi meyveli içeceklerin yanında özel bir ürünü daha yeni bir markayla lanse etti. Firma, Kristal MeyCo markası ile karışık meyvelerden oluşan özel bir meyveli içeceğin üretimini yaparak piyasaya sundu.

Firma yetkilileri, bu ürün için 1 yıldır özel çalışma yaptıklarını ve ülkemizde ilk defa böyle bir ürünün olduğunu belirterek şunları söyledi: “Özel bir formülasyon hazırlayarak hem çocukların en sevdiği tatları bir araya getirdik hem de sağlıklı bir ürün yaparak aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’nın kriterlerine uygun ve okullarda satılabilir bir ürün yaptık.”

Sağlık Bakanlığı tarafından ilk ve ortaokullarda gazlı içeceklerin yasaklanması üzerine okul kantinleri tarafından da şimdiden yoğun ilgi gören Kristal Kola’nın yeni ürünleri pazar payını hızla genişletiyor. Günlük 5 milyon litre gibi geniş bir üretim kapasitesine sahip Kristal Kola ürünleri, Türkiye'de 300'e yakın bayi üzerinden yaklaşık 200 bin satış noktasından vatandaşa sunuluyor.

Son zamanların trend içeceği olarak nitelendirilen enerji içeceklerinin arasında özel bir yer edinen Redline Enerji İçeceği markasıyla da başarılı bir satış grafiği yakalayan Kristal Kola, 2012 yılının ilk yarısını hedefleri doğrultusunda tamamladı.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 732 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss