Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türkiye’nin son 10 yılda en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan ve halen çikolata, çikolata kaplamalı ürünler, bisküvi, gofret, şeker ve kek üretimi alanında faaliyet gösteren Şölen’in Pazarlama Direktörlüğü’ne Billur Amber Dilberoğlu getirildi. Dilberoğlu Şölen’de Pazarlama Direktörlüğü’nün yanı sıra icra kurulu üyesi olarak da görev yapacak.

1972 doğumlu Billur Amber Dilberoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Manajans/Thompson’da (JWT) müşteri ilişkileri yöneticiliği yaptıktan sonra pazarlama kariyerine Pepsico Frito Lay’de devam etti. 2004 yılında Ülker’e geçen Dilberoğlu, bisküvi ve kraker pazarlama müdürlüğü ve İçim Sütlü Ürünler Grubu Pazarlama Direktörlüğü yaptı. 2007 yılından itibaren Pepsico Frito Lay’de çalışmaya başlayan Dilberoğlu, pazarlama grubunda üst düzey yönetici olarak çalıştı. Rocco, Çerezza ve Nuts markalarının da yaratıcısı olan Dilberoğlu, 2010 yılından itibaren de kendi kurduğu danışmanlık şirketinde Peyman, Tamek,  VIP Dükkan, gibi değişik sektörlerdeki firmalara hizmet veriyordu.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 738 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13385 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13397 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss