Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
İstanbul’un Avrupa Yakası’nın açık hava konseptli ilk ve tek alışveriş merkezi ArenaPark, bir yaşında. Küçükçekmece Atakent’te yer alan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birinci yılına özel üç farklı kategoride yarışma düzenliyor.

“ArenaPark’la ilgili en güzel resmi çiz, fotoğrafı çek, yazıyı yaz, sen kazan” adını taşıyan yarışmaya 17-30 Eylül günleri arasında dileyen herkes katılabiliyor. Yarışmada dereceye girenler Mudo’dan alışveriş çekiyle ödüllendiriliyor.

Herkese açık
ArenaPark’ın birinci yaşını bir dizi etkinlikle kutladıklarını söyleyen ArenaPark Alışveriş  ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Bu kapsamda üç farklı kategoriden oluşan bir de yarışma düzenledik. ‘En güzel resim’ yarışmasına katılmak isteyenler çizdikleri resimleri danışma masasına teslim edebilirler. ‘En Güzel Fotograf’ ve ‘En Güzel Yazı’ yarışmasına katılanlarında fotograf ve yazılarını info@arenaparkavm.com adresine göndermesi gerekiyor” dedi.

Muhsin Erkoç, büyük ilgi gören yarışmada birinci olanlara Mudo’dan 150 liralık alışveriş çeki hediye edeceklerini söyled

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 611 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13182 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13194 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss