Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Anatolium Ankara’da gerçekleştirilen Pepee etkinliğinde çocuklar Pepee, Şila, Annee, Bebee, Dedee, Babaa ve Köpüş eşliğinde çeşitli animasyonlara ve eğlenceli aktivitelere katıldılar. Geçtiğimiz hafta sonu Anatolium Ankara’da gerçekleştirilen etkinlikte minik Pepee hayranları Pepee ile şarkılar söyledi, halay çekip dans etti.

Pepee ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarışan minikler, Pepee ve ailesiyle birlikte olup; yaşadıkları evi ve ağaçlarını görme fırsatını da yakaladı.

Renkli aktivitelerin sonrasında Pepee ve Şila, her hafta sonu farklı ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Anatolium Çocuk Kulübünü ziyaret etti. 3-6 yaş grubu çocukların fenomeni haline gelen Pepee çizgi filmleri, Türkiye’nin önde gelen genç akademisyenlerinden danışmanlık alınarak oluşturuluyor. Pepee çizgi filmlerinde Türk aile yaşamından örnekler sunuluyor.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 631 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss