Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Yeşil ve mavinin arasında inşa edilecek olan projde, 104 adet konak, AVM, sosyal tesisler (fitness salonu, cafe-bar, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet ve yürüyüş parkurları) ve kreş bulunuyor. Projede ayrıca 4 adet yarı olimpik, açık ve kapalı olmak üzere 2 adet olimpik yüzme havuzu da mevcut. Havuzların altı ise kapalı otopark olarak tasarlandı. Kilia AVM ve Şile Konakları’nın ilk 36 adedinin 2 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

Ekşioğlu İm-Sa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Ekşi, basına yaptığı açıklamada, Batı Karadeniz’e açılan yerleşim alanı olan Şile’de şehir planlaması alanında ilk çalışmayı Ekşioğlu Grubu’nun başlattığına dikkat çekti. Kilia projesinin Şile halkına ciddi istihdam sağlayarak göçü önleyeceğini kaydeden Ekşi, “Kilia AVM, Şile’nin daha prestijli bir bölge konumunda olmasını ve yatırım alanı olmasına önayak olacak. Proje, (AVM ve konaklardaki istihdam ile birlikte) 700 - 800 kişiye iş imkânı sağlayacak” açıklamasında bulundu.

“Aidat konusunda ticari düşünmüyoruz”
İmdat Ekşi, satışına başlanan Kilia Konakları’na yurt dışı dâhil yoğun talep aldıklarını kaydetti. İlk 36 konağın AVM ile birlikte biteceğini ve bölgede yaşantının başlayacağını da ifade eden Ekşi, aidat konusunda ise şunları söyledi: “Aidatlar konusunda ticari düşünmüyoruz. Biz aidatlara bir kaynak olarak bakmıyoruz. Amacımız sadece sitenin güvenliği sağlamak. Sitenin ihtiyacını karşılayacak, minimum seviyede tutacağız.”

Kilia, bölgenin ilk AVM’si
Ekşioğlu İm-Sa İnşaat, Kilia AVM’yi 20 bin metrekarelik kapalı alanda inşa edecek. Şile’nin ilk AVM’si olacak Kilia Alışveriş Merkezi’nde, sinemalar, oyun salonları, bowling salonları, süpermarket ve her türlü ihtiyacı karşılayacak iş yerleri, mağazalar yer alacak.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 676 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13272 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13284 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss