Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken yaptığı yazılı açıklamada Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılır açılmaz perakende yasasının bir an önce kanunlaşması gerektiğini belirterek "Yasanın geciktiği her hafta en az 5 esnaf işini kapatıyor, en az 10 aile aç kalıyor. 2012 yılı sonu itibarıyla Ankara'daki AVM sayısının 40, İstanbul'da 120'ye ve ülke genelinde ise bu rakamın 350 çıkması bekleniyor. AVM'lerin bu kadar plansız artması Anadolu'daki esnafı bitirmiş durumda. Şuan Anadolu'da esnaf kalmayacak şekilde yok olma noktasına geldi" dedi.

“Kendi kendilerini de bitiriyorlar”Özellikle büyük şehirlerde mantar gibi çoğalan AVM'lerin sadece esnaf ve sanatkarı değil kendi kendilerini de bitirdiklerini söyleyen Palandöken, "Artık AVM'ler de yavaş yavaş kapanmaya başlıyor. Bu durumun en vahim tarafı ise AVM olarak yapılan binaların başka hiçbir amaçla kullanılamamasıdır. Kapanan AVM'lerden ne otel olur, ne hastane, ne de okul. Sonuçta plansız yapılan AVM'ler için milli servetimiz buhar olup uçuyor. AVM'lerin açılmasına içinde şehir planlamacıları ve ilgili meslek kuruluşlarının da olduğu bir komisyon karar vermeli" diye konuştu.

"365 gün indirim olmaz"
Bazı mağazaların vitrininde yılın 365 günü indirim tabelasının bulunduğunu söyleyen Palandöken, "Yılın 365 günü indirim olmaz. Ürünün normal fiyatına indirimli diye etiket koyanlar halkı yanlış yönlendiriyorlar. Bu da aşırı tüketime ve çok sayıda aile sorunlarına neden oluyor. Oysa ülkemizin tasarruf oranları tarihinin en düşük seviyelerine ulaştı. Bu nedenle indirimlerin tarihi belirlenmeli ve meslek odalarının izni alınarak, yaz ve kış sezonu olmak üzere yılda sadece iki kez indirim yapılmasına izin verilmelidir" dedi.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 678 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss