Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Dört yıl önce Türk pop müziği sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra konserinde sanatçı ile tanışarak müzik dünyasına ilk adımını atan Yusuf Güney, beste çalışmalarını hızlandırdı. 2008 yılında ilk bestesi “Aşk-ı Virane”, Rafet El Roman’ın 2008 tarihli albümü “Bir Roman Gibi”de yer aldı. Rafet El Roman ile bu şarkıda bir düete imza atan sanatçı, bu parçaya çekilen video klipte de sanatçıya eşlik etti. Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde tam 17 hafta bir numarada kalan şarkı 2009 yılında düzenlenen geleneksel Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde de “Yılın Şarkısı” seçildi.

Sanatçının Rafet El Roman’ın prodüktörlüğünde 2009 yılında çıkardığı “Bir Sevda Masalı” albümünün ilk video klibi, sözü ve müziği Rafet El Roman imzasını taşıyan “Heder Oldum” şarkısına çekildi. Bu şarkı Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde iki numaraya yükselirken Avrupa Radyo Listesi’nde 99 numarada yer aldı. Yusuf Güney, 2010 yılında çıkardığı “Aşka İnat” albümünden sonra bu kez de yeni çıkardığı “Kader Rüzgarı Maxi Single” ile hayranlarıyla buluştu. 

Yusuf Güney, 15 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da Palm City Mersin’de imza etkinliğine katılıp hayranları için şarkılar seslendirecek.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 534 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13349 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13361 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss