Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Sabancı, CNBC ile gerçekleştirdiği söyleşide CarrefourSA'daki ortaklıklarının beklentilerini karşılamadığının altını çizdi. Sabancı, "Burada değer yaratmak için varız, bir değeri yok etmemeliyiz. Ortaklığımızın ortaya çıkardığı performanstan memnun değiliz. Onlar da ortaya çıkan performanstan memnun değil... Eminim ki; iyi niyetli bir çözüm bulacağız" dedi.

Sabancı Holding ile Fransızlar arasında CarrefourSA'da yaşanan sıkıntı Temmuz ayında CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer'in aralarında bulunduğu üst düzey yöneticilerin istifasıyla kamuoyuna yansımıştı. İstifa nedeni olarak da Carrefour tarafından 'gerekli destek ve yardımın' verilmemesi gösterilmişti.

Sabancı Holding, CarrefourSA'daki hisseleri konusunda stratejik danışmanlık almak için bu yıl Rothschild firması ile anlaşmıştı. CNBC'deki habere göre hisselerle ilgili 2012'nin sonuna kadar nihai bir karar çıkması beklenmiyor.

CarrefourSA'nın yüzde 38.8'i Sabancı Holding'in, yüzde 58.2'si de Carrefour'un elinde bulunurken geri kalan kısmı borsada işlem görüyor.

Kaynak: Hürriyet

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 541 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss