Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Teknosa ilk ders zilinin çalmasını heyecanla bekleyen çocuklar için birçok üründe cazip fiyatlarla yepyeni kampanyalar başlattı. Bu yıl da okula başlayacak çocukların başarısını desteklemeye devam eden Teknosa, yaz tatili dönemini tamamlayarak yeniden okul sıralarına dönmeye hazırlanan çocuklara ve onları sevindirmek isteyen ebeveynlere birbirinden farklı ürün alternatiflerini cazip fiyatlarla sunuyor.

Notebook ve MP3 çalarlarda yüzde 20 indirim
Teknosa’nın okulların açılmasına yönelik düzenlediği kampanyada yer alan fırsat ürünleri arasında notebooklar, desktoplar, MP3 çalarlar ve projeksiyon cihazları bulunuyor. Tüm Casper marka notebooklarda yüzde 20 indirim gerçekleştiren Teknosa, aynı zamanda yine Casper marka fırsat ürünü desktopları yüzde 20 avantajlı fiyatla ve Norton Antivirüs programı hediyesi ile birlikte teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuyor.

30 Eylül’e kadar sürecek olan kampanya kapsamında, tüm Philips marka MP3 çalarlar ve docking sistemlerde de yüzde 25 indirim uygulanıyor. Ayrıca, Panasonic PT-LX22 HD Projektör bin 29 TL yerine 799 TL’ye, LG marka HW300G Ultra Portatif LED Projektör ise bin 699 TL yerine 999 TL’ye Teknosa mağazalarında ziyaretçileri bekliyor. 

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 624 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss