Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Gıda sektörünün en saygın fuarları arasında gösterilen İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, 6-9 Eylül günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da gerçekleştirildi. Çok sayıda katılımcının ve binden fazla markanın yer aldığı fuarın açılışını Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker yaptı. Eker, gıda sektörünü insanın hayat kaynağı olduğunu belirterek gıda sektörünün asla modası geçmeyen bir sektör olduğunun altını çizdi.

El emeği ile yapılan üretimden, teknoloji çağına geçildiğini ve gelişen gıda teknolojilerinin fuarlardan takip edilebileceğini kaydeden Eker, “50 yıl önce gıda ürünleri bu şekilde değildi, 50 yıl sonra da bugün olduğu gibi olmayacak. Dolayısıyla arz ile talebin buluştuğu ve sadece ticaret ortamı olmayan fuarların aynı zamanda konferans ve seminerlerle desteklenen bir bilgi kaynağı” şeklinde konuştu.

E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından düzenlenen ve çatısı altında 20’yi aşkın dernek barındıran Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve KOSGEB tarafından desteklenen Gıda Fuarı’nda çeşitli seminerler düzenlenerek gıda sektörünün gündem yaratan konularına ışık tutuldu. Türk Standartları Enstitüsü “Gıda Güvenliği Semineri”, “İşletmelerde Kalite ve Gıda güvenliği Uygulamalarına Sistematik Yaklaşım”, “Güvenilir, Sağlıklı ve Helal Gıda’nın tüketici açısından önemi” konularını mercek altına alındı.

Market dergisi Gıda Fuarı’nda fark yarattı
Perakende sektörünün ilk ve en etkin dergisi Market, İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nda standıyla fark yarattı. Çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilen standın ilk gün ziyaretçileri arasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker de yer alırken stant ziyaretçilerine Market dergisinin yanı sıra Perakende Bilgi Evi’nin (PEBEV) diğer yayınları olan Mağaza dergisi, Lojistürk dergisi, Perakende.org ve Lojistürk.net ile ilgili bilgiler de verildi.

PEBEV Genel Müdür Yardımcısı Funda Bayraktaroğlu, bu yıl 20’ncisi düzenlenen Gıda Fuarı’na her yıl düzenli olarak katıldıklarını belirterek “Gıda Fuarı, sektör temsilcileriyle bir araya geldiğimiz, onlarla aynı çatı altında buluştuğumuz bir organizasyon. Her yıl bir önceki yıla göre ilerleme kaydeden fuar sayesinde Gıda Fuarı’nda yer alan markaların Türkiye’nin ekonomisine sağladığı katkıyı gözleme şansımız oldu. PEBEV bünyesinde yer alan Market dergisi aracılığıyla da sektöre olan desteğimizi sürdürerek perakendenin nabzını tutmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 568 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss