Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Değişimin çıkış noktasını, logodaki F ve X gibi harflerin oldukça maskülen ve sert bir imaj yaratması. Kişisel bakım ve kozmetik alanında ürün gamını genişletmeyi; bununla birlikte şehirli, modern, genç ve stil sahibi bir kitleye seslenmeyi hedefleyen Fonex markası imajını da bu doğrultuda yeniden şekillendirdi.

Markanın gelecek vizyonunu yansıtan yeni logo tasarımındaki okunaklı yazı karakteri farklı ambalajlar ve farklı coğrafyalar üzerinde markanın rahat okunabilmesini sağlamayı amaçlıyor. X harfindeki esnek yapı ise markanın dışa dönük ve özgür ruh halini ifade ediyor. Logoyu çevreleyen hareketli çizgiler de markanın saç ürünlerindeki uzman geçmişine gönderme yaparken aynı zamanda dişi bir kimliğe bürünmesini de sağlıyor.

100’ü aşkın ürünü ile Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Fonex, tüketici odaklı hizmet anlayışı ile tüketicilerin ve profesyonellerin farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Tüketiciler, Fonex’in saç bakım, kişisel bakım, ev ürünleri, profesyonel ürünler, profesyonel ekipmanlar kategorilerindeki yenilikçi ürünlerine online satış sitesinden ve facebookstore’den da bir tıkla ulaşabiliyor. 

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 722 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss